مرکز مشاوره تلفنی مرکز مشاوره تلفنی .

مرکز مشاوره تلفنی

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی صنایع دستی تبریز

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم فراگرفته و از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز توسط موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زیر مجموعه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان آذربایجان شرقی تاسیس شده و در در تبریز – چهارراه آبرسان- خیابان ۷ تیر- نرسیده به بیلانکوه- کوچه شیخ کمال- باغ کمال وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
مطالب پیشنهادی برای مطالعه در زمینه دانشگاه علمی کاربردی
کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد
رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو
ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز
رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی صنایع دستی تبریز ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را در سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی صنایع دستی تبریز میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی صنایع دستی تبریز با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی خانه کارگر واحد تبریز
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز ورودی مهر ماه
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
کاردانی حرفه ای هتلداری
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی حرفه ای گردشگری
کاردانی حرفه ای صنایع دستی – مصنوعات چوبی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ورودی بهمن ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز ورودی مهر ماه
کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی
کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
کارشناسی حرفه ای گرافیک – پوستر و نشانه
کارشناسی حرفه ای فرش – طراحی
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اقوام
کارشناسی حرفه ای صنایع دستی – صنایع چوبی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی صنایع دستی تبریز شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز نیز ۱۷۷ است.
بیشتر بخوانید: چگونه از کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی استفاده کنیم؟
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
دانشگاه علمی کاربری صنایع دستی تبریز در استان آذربایجان شرقی و در تبریز – چهارراه آبرسان- خیابان ۷ تیر- نرسیده به بیلانکوه- کوچه شیخ کمال- باغ کمال واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۱-۳۶۵۸۰۰۹۱ میباشد.
بیشتر بخوانید: مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
تقسیط شهریه امکان پذیر می باشد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : دارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی تبریز مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: تاریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به صنایع دستی تبریز ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی صنایع دستی تبریز
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۱:۲۵ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۸

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
مشاوره انتخاب رشته تجربی : انتخاب رشته تجربی و در واقع رشته های مربوط به گروه آزمایشی تجربی تنوع رشته بیشتری را در مقابل دانشجو قرار میدهد . همانطور که میدانید انتخاب رشته تجربی تنوع بیشتری دارد و رشته های بیشتری در گرایش های مختلف آن وجود دارد . البته در گروه آزمایشی ریاضی نیز تعداد زیادی رشته وجود دارد که مربوط به مهندسی هستند . برای انتخاب رشته تجربی کافی است دیپلم خود را در این گروه آزمایشی اخذ کرده باشید . اگر میخواهید انتخاب رشته تجربی کنید اما در گروه های آموزشی دیگری دیپلم گرفته اید باید درس های مرتبط به این رشته تحصیلی را در دبیرستانی که آنرا در تابستان ارائه میدهد پاس کنید . انتخاب رشته تجربی در دانشگاه آزاد و سراسری فقط و فقط با مدرک دیپلم تجربی امکان پذیر است و از رشته های دیگر نمیتوان رشته های مربوط به این زیر گروه را انتخاب کرد .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی
انتخاب رشته تحصیلی
بسیاری از داوطلبین و حتی والدین آنها پیوسته نگران انتخاب رشته تحصیلی هستند . گاها فرد نمیداند که انتخاب رشته خود را چگونه انجام دهد و یا علاقمندی خود در این زمینه را نمیشناسد . در چنین مواقعی فرد به مشاوره و راهنمایی نیاز دارد که این مشاوره میتواند بصورت های زیر باشد :
انتخاب رشته مجازی کنکور
مشاور تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته
مشاوره برای انتخاب رشته
مشاوره تلفنی انتخاب رشته
تست انلاین انتخاب رشته
و همیشه یک سوال بزرگ برای همه داوطلبینی که اولین بار در کنکور شرکت کرده اند وجود دارد و آن این است که چگونه انتخاب رشته کنکور کنیم ؟ ما برای این سوال پاسخی بسیار ساده داریم و آن استفاده از مشاوره تحصیلی کنکوری است . البته نباید از این نکته غافل شد که تمام مراحل انتخاب رشته در دفترچه راهنمای انتخاب رشته مربوط به هر دانشگاهی در کشور قید شده است .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی
مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی یک راه غیر حضوری و کم هزینه برای راهنمایی در مورد انتخاب رشته تجربی است . در مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی فرد میتواند تمامی ابهامات مورد نظر خود در مورد لیست رشته های مرتبط با گروه آزمایشی تجربی ، مراحل انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه را به روشنی آشکار سازد . اگرچه مشاوره حضوری بیشتر از مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی کار آمد است اما این نکته که مشاوره تلفنی میتواند به افرادی که شرایط مشاوره حضوری را ندارند کمک کند هم خود اهمیت بسیاری دارد . برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی کافی است یک مرکز مشاوره تحصیلی معتبر را در اینترنت پیدا کنید و با آن تماس حاصل کنید . هزینه این مرکز از فیش تلفن ماهانه کسر خواهد شد و بصورت اینترنتی یا پرداخت از درگاه الکترونیکی نمیباشد . برای کمک به انتخاب رشته تجربی خود میتوانید دفترچه را هم مطالعه کنید .
بیشتر بخوانید: تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری
برای انتخاب رشته تجربی با ما تماس بگیرید
مشاوره انتخاب رشته ارشد
نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش
با چه رتبه ای چه رشته ای؟
مشاوره تحصیلی انتخاب رشته
مشاوره انتخاب رشته نهم
مشاوره انتخاب رشته انلاین
نرم افزار انتخاب رشته تجربی
دانلود نرم افزار انتخاب رشته
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته پرستاری در کنکور سراسری
مشاوره تلفنی انتخاب رشته
مشاوره تلفنی انتخاب رشته نه فقط برای رشته تجربی بلکه برای همه رشته ها و درهمه گرایش ها و مقاطع تحصیلی است . حتی افرادی که درانتخاب رشته کارشناسی ارشد نیاز به راهنمایی دارند میتوانند از مشاوره انتخاب رشته بصورت تلفنی بهرمند شوند . اگرچه میدانید که بسیاری از جزئیات مربوط به انتخاب رشته در دفترچه ثبت نام هر دانشگاهی موجود است اما گاها نیاز افراد به برخی راهنمایی ها جهت پیدا کردن استعداد و علاقه باعث میشود چنین مراکزی برای کمک به آنها پدید بیایند و کمک گرفتن از آنها بی شک خالی از لطف نیست . این مراکز با هدف راهنمایی داوطلبین در یافتن زمینه تحصیلی متناسب با استعداد و مهارت و علاقه خود و همچنین کمک به تعادل بالانس انتخاب رشته در کنکور که هر سال برگزار میشود فعال بکار هستند . گاها مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی کمک بزرگی به افراد در تغییر آینده شان میکنند .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه نکاتی می شود ؟
مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد میتواند بخش ها و قسمت های مختلفی داشته باشد . از جمله مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته و کاردانی . همانطور که میدانید دانشگاه آزاد نیز مانند سایر دانشگاه های سراسر کشور در مقاطع تحصیلی مختلفی دانشجو میپذیرد و این کار دو بار در سال انجام میشود . مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد باعث میشود افرادی که در گروه آزمایشی تجربی مدرک دیپلم خود را گرفته اند و به زیر گروه های این رشته علاقمند هستند با توجه به رتبه و تراز خود بتوانند رشته درست و متناسب با استعداد خود را انتخاب کنند . یک بخش بسیار مهم در مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد ، مشاوره در مورد لیست رشته های ارائه شده در این دانشگاه است که البته در دفترچه انتخاب رشته کنور و ثبت نام دانشگاه آزاد نیز قید شده است .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد
برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد باید به یک نکته اساسی دقت کنید و آن مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد است . البته از مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد میتوان چنین مطالبی را نیز بدست آورد ، یعنی زمان انتخاب رشته و مهلت ثبت نام که همگی در تاریخ های مختص به خود اتفاق میافتند . مهلت انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد اندکی پس از اعلام رتبه های کنکور است . همانطور که مطلع هستید کنکور دانشگاه آزاد و سراسری چند سالی است که ادغام شده و برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد باید در دانشگاه سراسری رتبه حد نساب را کسب کنیم و مجاز به انتخاب رشته شده باشیم در غیر اینصورت ثبت نام و انتخاب رشته در این دانشگاه امکان پذیر نیست . مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد باید در زمانی بین اعلام نتایج و انتخاب رشته انجام شود .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور
جهت انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد با مشاوران ما تماس بگیرید
نتایج کنکور سراسری
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد
انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی
نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
انتخاب رشته مجازی دانشگاه ازاد
نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ریاضی
تراز قبولی دانشگاه آزاد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نرم افزار انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
تعداد انتخاب رشته دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه دولتی
مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد همانطور که در بالا به توضیح آن پرداختیم یک راه موثر برای کمک و راهنمایی به کسانی است که امکان مشاوره بصورت حضوری را ندارند . با مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد لازم نیست که فرد زمانی را برای مراجعه به مرکز مذکور بگذارد و تنها با یک تماس میتواند سوالات خود را بپرسد . برای استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد کافی است ابتدا در اینترنت و بصورت آنلاین یک مرکز مشاوره تحصیلی معتبر بیابید و سپس با آن تماس حاصل نمایید و البته هزینه این مشاوره از فیش تلفن شما کسر خواهد شد . مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد به شما خواهد گفت که زیر گروه های این گروه آزمایشی در دانشگاه آزاد شامل چه رشته های تحصیلی و همچنین چه مراکز دانشگاهی است . این کار به شما در صرفه جویی وقت و هزینه کمک میکند .
بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ریاضی
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد هم مانند انتخاب رشته در مقاطع دیگر نیاز به راهنمایی دارد . همانطور که به آن واقف هستید تحصیل در مقطع ارشد و دکتری با رشته ها و گرایش های کمتری مواجه است و گاها برخی رشته مانند رشته طراحی لباس در این مقاطع تحصیلی امکان ادامه تحصیل ندارد . البته این رشته در سال های اخیر سه گرایش برای ارشد سازماندهی کرده است و امکان ادامه تحصیل در آن برای داوطلبین فراهم آمده است . از این رو برای مشاوره انتخاب رشته ارشد با موانع بیشتری روبرو خواهید بود . یکی از این موانع تغییر در رشته ها و گرایش ها و مقاطع تحصیلی مربوط به آنها است که البته مراکز به روز میتوانند به راحتی اطلاعات تحصیلی مربوط به آنها را در اختیار شما قرار دهند . در این مسیر یک راه ایمن برای مشاوره وجود دارد و آن مشاوره حضوری است .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد و نکته هایی که باید در مورد آن بدانید
دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور
دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور در مهلتی خاص بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار میگیرد و برای دانلود در دسترس داوطلبین خواهد بود . در دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور تمامی اطلاعات مربوط به انتخاب رشته تجربی وجود دارد . این اطلاعات میتواند لیست رشته های موجود در تمام گروه های آزمایشی و لیست تمامی دانشگاه هایی باشد که آنها را ارائه میدهند . دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور یک راه بسیار عالی برای مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد است که هیچ هزینه و یا صرف وقتی برای داوطلب ندارد و تنها با مطالعه آن داوطلب اطلاعات بسیار مفیدی خواهد آموخت . در دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور تمامی شرایط اختصاصی و عمومی تحصیل در این دانشگاه نیز آمده است . در این دفترچه حتی تمامی تاریخ های موجود برای انجام عملیات مربوط به انتخاب رشته و ثبت نام نیز قید شده است .
برای مشاوره قبولی در رشته مورد علاقه خود با ما تماس بگیرید
نرم افزار انتخاب رشته ارشد رایگان
تعداد انتخاب ها در انتخاب رشته دانشگاه آزاد
دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
دفترچه انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد
دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد
انتخاب رشته مجازی ارشد رایگان
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارشد
زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد
ثبت نام دانشگاه آزاد
سایت دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: ۵ گام اصلی انتخاب رشته دانشگاه بعد از کنکور سراسری
دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
از آنجا که کنکور دانشگاه سراسری و آزاد با یک دیگر ادغام شده است داوطلبین تحصیل در دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری تا مرحله انتخاب رشته این دانشگاهها تمامی مراحل را بصورت مشترک پیش میبرند و مسیر این دو در هنگام انتخاب رشته جدا خواهد شد . دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد با دفترچه انتخاب رشته سراسری مشترک است و در این دفترچه تمامی جزئیات مربوط به هر دو دانشگاه قید شده است . مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد در زمانی که دفترچه دانشگاه بر روی سایت قرار گرفت بسیار مفید خواهد بود و به نوعی یک راهنمایی همه جانبه برای داوطلب است و او را از سردرگمی میرهاند . انتخاب رشته تجربی برای دانشگاه آزاد و سراسری قوانینی تقریبا مشابه دارد و در این دفترچه هر دو آنها قید شده اند . انتخاب رشته تجربی بدون شرکت در کنکور نیز در برخی دانشگاهها امکان پذیر است .
بیشتر بخوانید: چگونگی چینش رشته محل ها در انتخاب رشته کنکور سراسری
انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه بدون کنکور پیام نور
افرادی که شرایط تحصیل با شرکت کردن در آزمون و یا کنکور را ندارند و یا تحصیل بدون حضور در کلاس را میخواهند و در کنار تحصیل قصد اشتغال دارند میتوانند تحصیل کردن بدون کنکور در دانشگاه پیام نور را برگزینند . حضور در کلاس در دانشگاه پیام نور الزامی نیست و غیبت در آنها کاملا اختیاری است . اما یک نکته غیر قابل چشم پوشی این است که تمامی کلاس های عملی و آزمایشگاهی شامل واحد های مربوط به آزمایشگاه ها بصورت حضوری ارائه میشوند و دانشجویان باید در آزمایشگاه حاضر باشند . سیستم امتحانات در دانشگاه پیام نور بصورت متمرکز است و کلیه امتحانات پایان ترم مربوط به دانشگاه پیام نور بصورت نهایی برگزار میشود این یعنی سوالات امتحانات برگزار شده در این دانشگاه در رشته مربوطه در همه کشور یکسان میباشد . حضور دانشجو بر سر جلسه امتحان نیز کاملا اجباری و الزامی است .
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
نکات مهمی که برای انتخاب رشته باید بدانید
انتخاب رشته در دانشگاه سراسری یک شرط بسیار مهم دارد و آن کسب رتبه و تراز قبولی در این دانشگاه است . اگر در زمان اعلام نتایج این دانشگاه بتوانید رتبه قبولی را دریافت کنید و در کارنامه شما نوشته شده باشد که مجاز هستید فقط حق انتخاب رشته خواهید داشت . این قوانین بر انتخاب رشته تجربی و انتخاب رشته تمام گروه های آزمایشی حاکم است . پس از کسب عنوان مجاز برای انتخاب رشته شما میتوانید اقدام به انتخاب رشته در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور کنید . پس از اعلام نتایج انتخاب رشته و در مهلت مقرر از سوی سازمان سنجش این امکان را دارید که در دانشگاه مورد نظر خود و رشته ای که در کارنامه اعلام شده در آن قبول شده اید ثبت نام به عمل آورید . البته تحصیل بدون کنکور در بسیاری از دانشگاهها امکان پذیر است .
برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی با مشاوران انتخاب رشته آویژه تماس بگیرید
انتخاب رشته مجازی
انتخاب رشته سنجش
سازمان سنجش کارت اعتباری
انتخاب رشته تجربی سنجش
رشته های دانشگاهی تجربی با رتبه
تخمین رشته قبولی با رتبه
بیشتر بخوانید: اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری
سخن آخر با داوطلبین تحصیل در دانشگاه های کشور
قبل از آنکه بخواهید به شرکت در کنکور فکر کنید مسیر آینده خود را بشناسید و با دید روشن در آن قدم بردارید . برای یافتن مسیری که در آن استعداد دارید به مشاوره تحصیلی کنکور نیازمند هستید . گاه میتوانید از مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی ، مشاوره تحصیلی انتخاب رشته بصورت آنلاین استفاده کنید و گاه بصورت حضوری این کار را انجام دهید . استفاده از این روش باعث خودشناسی و مهارت یابی در فرد میشود که نه تنها در زندگی فردی و اجتماعی بلکه در آینده کشور و صنعت و اقتصاد و آموزش آن نیز اثری مستقیم خواهد داشت . یک فرد تحصیل کرده میتواند یک اشتغال زای بسیار مفید و یا یک صنعتگر و هنرمند ماهر باشد .
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۸
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۱:۱۲ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم فراگرفته و از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی توسط ستاد برنامه ریزی امور فرهنگی آموزشی شاهد و ایثارگر زیر مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان آذربایجان شرقی تاسیس شده و در در تبریز – خیابان شریعتی جنوبی کوچه ارک وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
مطالب پیشنهادی برای مطالعه در زمینه دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور
لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:
صنعت
کشاورزی
مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر
برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ورود به دانشگاه ثبت نام خود را در سایت هم اوا که مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی است انجام دهند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند.
برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ورودی مهر ماه
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانوادهکاردانی حرفه ای روابط عمومیکاردانی حرفه ای امور فرهنگی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ورودی مهر ماه
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگیکارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ورودی بهمن ماه
ندارد
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی نیز ۱۱۴ است.
بیشتر بخوانید: چگونه از کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی استفاده کنیم؟
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
دانشگاه علمی کاربری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در استان آذربایجان شرقی و در تبریز – خیابان شریعتی جنوبی کوچه ارک واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۴۱-۳۵۵۵۵۶۱ میباشد.
بیشتر بخوانید: مدارک ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.
وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
سلف سرویس : ندارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: تاریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۳:۳۶ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۹۸

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
رشته حقوق بدون کنکور یکی از پر مخاطب ترین رشته ها در دانشگاه های آزاد ، پیام نور و علمی کاربردی می باشد . در واقع رشته حقوق در میان تمام رشته های زیر مجموعه گروه علوم انسانی نسبت به باقی رشته ها توجه ویژه تری را به خود اختصاص داده است . رشته حقوق بدون کنکور علارغم ظرفیت بالای پذیرش در دانشگاه ها ، بخوبی به داوطلبان شناسانده نشده است و هنوز اطلاعات زیادی درباره رشته حقوق بدون کنکور وجود دارد که باید مفصلا در مورد آن ها توضیحاتی را ارائه کنیم . کدام دانشگاه ها رشته حقوق بدون کنکور ارائه می دهند ؟ این اولین سوالی است که پیرامون رشته حقوق بدون کنکور باید مطرح کرد که جواب آن را در بند اول مختصرا دادیم . دانشگاه های پیام نور ، علمی کاربردی و آزاد جز عمده دانشگاه هایی می باشند که رشته حقوق بدون کنکور را ارائه می دهند .
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
پذیرش در چه مقطع هایی برای رشته حقوق بدون کنکور است ؟
جواب به این سوال برای دانشگاه های مختلف متفاوت است . به عنوان مثال دانشگاه علمی کاربردی از آنجایی که تنها مقاطع کاردانی و کارشناسی را پوشش می دهد ، فقط در همین دو مقطع در رشته حقوق بدون آزمون ورودی پذیرش دارد که آن هم معیار پذیرشش برای دوره کاردانی و کارشناسی پیوسته معدل مدرک دیپلم شخص ، و برای دوره کارشناسی نا پیوسته معدل مقطع قبل یعنی همان کاردانی می باشد . برای ادامه تحصیل بدون کنکور در مقطع ارشد شرایط اندکی متفاوت می باشد و تنها دانشگاهی که مستقیما بدون آزمون ورودی و حتی در نظر گرفتن شرایط خاصی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق پذیرش می کند دانشگاه پیام نور می باشد که در ادامه توضیحات مربوط به آن را نیز شرح می دهیم .
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور هنر
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور همانطور که اشاره شد برای دانشگاه ها و مقاطع مختلف متفاوت می باشد . به عنوان مثال شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور تنها برای بعضی از دانشگاه های سراسری تعریف می شود . به عنوان مثال دانشگاه های روزانه در هیچ مقطعی بدون کنکور رشته حقوق پذیرش ندارند مگر در مقطع ارشد که از طریق استعداد های درخشان تنها امکان پذیر است و آن هم در همان دانشگاهی که شخص کارشناسی خود را گذرانده است . در دانشگاه های شبانه تنها در رشته حقوق اسلامی و فقه پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد . همچنین پردیس ها ( مجازی و خود گردان ) در رشته های حقوق در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور پذیرش می کنند . اما در دانشگاه های غیر انتفاعی در مقطع کاردانی فقط حقوق قضایی بدون آزمون است و در مقطع کارشناسی حقوق اسلامی و فقه بدون آزمون است .
بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد
دانشگاه پیام نور و رشته حقوق بدون کنکور
در خصوص شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در دانشگاه پیام نور باید گفت که این دانشگاه کلا در مقطع کاردانی پذیرش ندارد . اما در خصوص شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در مقطع کارشناسی برای دانشگاه پیام نور باید گفت که ثبت نام برای گرایش های فقه ، حقوق ، مبانی حقوق اسلامی ، حقوق اسلامی و فقه بدون آزمون ورودی امکان پذیر است و داوطلبان نیازی به دادن کنکور ندارد . یک نکته که جا دارد اینجا به آن اشاره شود این است که هیچ کدام از دانشگاه های کشور بدون آزمون ورودی در مقطع کاردانی پیوسته رشته حقوق دانشجو نمی پذیرد و تنها راه برای افراد علاقه مند به این رشته این است که بدون آزمون وارد مقطع کاردانی نا پیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی شوند .
بیشتر بخوانید: پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور چه شرایط و مراحلی دارد ؟
برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور با آویژه تماس بگیرید
مشاوره برای بدون کنکور دولتی
لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری
مشاوره برای بدون کنکور ریاضی
رشته حقوق بدون کنکور
رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
دفترچه رشته های بدون کنکور
رشته پرستاری بدون کنکور
ثبت نام کنکور سراسری
لیست رشته های بدون کنکور
رشته های بدون کنکور سازمان سنجش
لیست رشته های بدون کنکور
رشته های بدون کنکور تجربی
بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد را بصورت کلی برای شما شرح می دهیم . دیگر شرط معدل جز شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد نمی باشد و از این حیث دانشگاه آزاد پذیرفته شدن را برای متقاضیان رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد ساده کرده است و در این صورت تمامی متقاضیان در گروه های علوم انسانی ، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک فارق تحصیل شده اند می توانند برای پذیرش در رشته حقوق دانشگاه آزاد بدون آزمون ورودی اقدام کنند . باید این نکته را مورد تایید قرار دهیم که متقاضیانی که خواستار ورود به مقطع کارشناسی پیوسته حقوق در دانشگاه آزاد می باشند باید اگر دارای دیپلم نظام قدیم هستند حتما مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشند و آن را ارائه دهند . دانشگاه آزاد سالانه تحت عنوان ورودی مهر و بهمن ماه دو نوبت پذیرش دارد .
بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش دانشگاه آزاد
برای مقطع ارشد رشته حقوق دانشگاه آزاد، شرایط پذیرش چطور می باشد ؟
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع ارشد بسیار متفاوت می باشد . بصورت معمول دانشگاه آزاد برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد معیار را آزمون ورودی قرار داده است و تنها از یک روش می توان بدون دادن آزمون به مقطع کارشناسی ارشد وارد شد ، و آن این می باشد که دانشجوی متقاضی جز استعداد های درخشان دانشگاه معرفی شود . برای اینکه دانشجوی مقطع کارشناسی دانشجوی استعداد درخشان معرفی شود یک سری معیار ها در تعیین گردیده است که دانشجو باید آن ها را همه با هم پوشش دهد . دانشجوی استعداد درخشان تنها در همان دانشگاه مقطع کارشناسی خود می تواند بدون آزمون وارد دوره ارشد شود . برای جزئیات بیشتر و بهه مند شدن از مشاوره تحصیلی کارآمد بهتر است زود تر با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی به نسبت دیگر دانشگاه ها ساده تر می باشد . برای پذیرش در مقطع کاردانی تنها داشتن مدرک دیپلم و برای پذیرش در کارشناسی تنها داشتن کاردانی کفایت می کند و حتی معدل مقطع قبلی مورد ارزیابی قرار نمی گیرد ، اما قبلا معدل یکی از معیار های ارزیابی بود . شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی همانند دیگر رشته های این دانشگاه می باشد و شرایط لازم بصورت کامل در دفترچه علمی کاربردی برای هر دو مقطع کارشناسی و کاردانی لیست شده است .
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت
تنوع گرایش ها
یکی از چیز هایی که متقاضیان را برای ثبت نام بدون کنکور در دیگر دانشگاه ها در رشته حقوق عاجز می کند عدم تنوع گرایش در رشته حقوق در دیگر دانشگاه ها می باشد . اما این مشکل در دانشگاه علمی کاربردی اصلا به چشم نمی خورد ، زیرا در هر دو مقطع کارشناسی و کاردانی ، دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کاملی از گرایش های مختلف رشته حقوق را ارائه می دهد دست متقاضیان برای انتخاب گرایش های مختلف رشته حقوق باز می باشد و با تنوع کافی رویرو می شوند . مثلا در مقطع کاردانی گرایش هایی همچون : مشاوره حقوق اصناف ، ارشاد و معاضدت قضایی ، امور ضابطین قضایی ، حقوق ثبتی ، خدمات قضایی ، دستیاری قضایی و … و در مقطع کارشناسی : ارشاد در امور کیفری ، ارشاد در امور مدنی ، حقوق ثبتی ، دستیاری قضایی در امورات مدنی و کیفری و … ارائه می شود .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج
شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج تفاوتی با شرایط حاکم در دیگر واحد ها دانشگاه آزاد در پذیرش دانشجو در رشته حقوق ندارد . همچنین از نکات حائز اهمیت در شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج همانطور که گفتیم برای مقطع کارشناسی پیوسته این می باشد که متقاضی اگر دارای مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم می باشد لازم است که دارای مدرک پیش دانشگاهی نیز باشد و همزمان آن را به دانشگاه ارائه دهد .
بیشتر بخوانید: پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته های : مامایی هوشبری اتاق عمل تکنسین دندان علوم آزمایشگاهی
برای ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق با ما تماس بگیرید
دانشگاه بدون کنکور
دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور
ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
کارشناسی بدون کنکور
مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد
پیام نور بدون کنکور
ثبت نام بدون کنکور پیام نور
ثبت نام دانشگاه بدون کنکور
شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور
پزشکی بدون کنکور
معماری بدون کنکور
دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور
ثبت نام در رشته های بدون کنکور
لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد
بیشتر بخوانید: پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه تهران و صنعتی شریف
پذیرش ارشد بدون کنکور حقوق در دانشگاه کرج چطور است ؟
جواب سوال استعداد های درخشان می باشد . دانشجویی که در زمان اتمام ترم ششم بیش از سه چهارم واحد هایی که برای کارشناسی تعریف شده را گذرانده باشد و معدلی که در آن زمان ساخته بالای ۱۷ باشد و بتواند تمام واحد های خود را در ۸ ترم پاس کند بدون هیچ ترم مشروطی ، دانشجوی استعداد درخشان شناخته می شود ، و به او این امتیاز را می دهند که در همان دانشگاه بدون آزمون در مقطع ارشد حقوق پذیرفته شود .
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۹۸
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۳:۱۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است . با توجه به اینکه ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی نیاز به کنکور و مشکلات خاص آن را ندارد ، از این رو این مرکز آموزشی توانسته جمع کثیری از دانشجویان را به سمت خود جذب کند . ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد ، لذا جهت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی داوطلب باید دارای مدرک دیپلم نظام قدیم و یا نظام جدید باشند .
از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی داشتن معدل کافی جهت پذیرش است . هر یک از رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی معدل خاصی را نیازمند است . می توانید جهت کسب اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم جهت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی را دریافت کنید .
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی فرصت ویژه ای است برای آن دسته از افرادی که مدرک دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم را دارند و نیز گروهی که مدرک دیپلم نظری دارند و قصد گذراندن دوره پیش دانشگاهی را ندارد . از این طریق می‌توانند جهت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی اقدام نمایند . این امتیاز زمانی ارزش خود را نشان می دهد که بسیاری از افراد بدون مدرک پیش دانشگاهی ‌نمی توانند در دانشگاه‌های سراسری و یا برخی دیگر از مراکز دانشگاهی به ادامه تحصیل بپردازند .
افرادی که قصد ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی را دارند می توانند در مقطع کاردانی پیوسته به ادامه تحصیل بپردازند . همان طور که می دانید رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات ،اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر تقسیم می شوند . لذا هریک از رشته های تحصیلی این دانشگاه در یکی از این چهار گروه قرار می گیرد . شما نیز می توانید برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در میان رشته هایی که تعیین شده اند و نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارند گزینه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید .
جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی می توانید در رشته های امور بانکی ، حسابداری مالیاتی ، مدیریت کسب و کار ، امور گمرکی ، مربیگری پایه شنا ، فوتبال ، آمادگی جسمانی ، آرایش زنانه ، رشته های گروه صنعت ، جنگلداری ، تولیدات زراعی ، گیاه پزشکی ، دامپزشکی ، پرورش صنعتی گاو ، محصولات دامی ، صنایع غذایی ، بهداشت آبزیان ، امور فرهنگی ، موزه و هتل داری و دها رشته متنوع دیگر در شاخه های مختلف شرکت کنند .
بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تمامی رشته ها و تمامی متقاضیان به صورت یکسان است . شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلبان داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم و یا نظام جدید می باشد . تمامی افرادی که دارای مدرک دیپلم رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کار و دانش هستند . می توانند جهت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام نمایند .
از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن معدل کافی است . تمامی متقاضیان باید معدل ۱۰ و یا ۱۰ به بالا را داشته باشد چرا که تمامی رشته های دانشگاه علمی کاربردی معدل خاصی را نیازمند هستند . در مقطع کارشناسی نیز داوطلبان باید از حد نصاب معدل کاردانی جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی برخوردار باشند .
داوطلبان باید برای شرکت در رشته‌های مختلف دانشگاه علمی کاربردی از معدل موردنیاز مطلع باشند ، جهت آگاهی از شرایط انتخاب رشته می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و از مشاوره تحصیلی و راهنمایی های جامع و دقیق این مرکز آموزشی بهره مند گردید . علاوه بر اینها از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن شرایط عمومی و خصوصی است.
بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی
سایر موارد مربوط به تاریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور
آزمون سنجش
نتایج کنکور سراسری
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
رشته حقوق علمی کاربردی
ثبت نام علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
ثبت نام دانشگاه پیام نور
بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
شرایط عمومی ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی
شرایط عمومی عبارتند از : اعتقاد داشتن به دین اسلام و یا دیگر دین های مورد قبول ، جمهوری اسلامی ، عدم دشمنی با جمهوری اسلامی ایران شرایط فیزیکی مناسب با رشته انتخابی ، عدم سوء پیشینه اخلاقی در دوران تحصیل و یا نداشتن سابقه شرکت در گروه های مخالف جمهوری اسلامی ایران .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط خصوصی ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی
شرایط خصوصی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور عبارتند از : دیپلم ۴ ساله نظام قدیم ، دیپلم سه ساله نظری ، دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش . جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارائه مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم ، نداشتن مشکل نظام وظیفه جهت ثبت نام آقایان الزامی است . در دانشگاه علمی کاربردی در صورت وجود مغایرت بین رشته انتخابی و مدرک فارغ التحصیلی داوطلب مستلزم به گذراندن دروس پیش نیاز و جبرانی است .
ثبت نام داوطلبان بر اساس معدل کل فارغ التحصیلی است و با توجه به سهمیه های شاغلین ، بومی و ایثارگر انجام می شود . منظور از سهمیه شاغلین تمامی افرادی است که در کادر های دولتی و غیر دولتی مشغول به فعالیت هستند . افرادی که به صورت رسمی در سازمان های دولتی مشغول به کار هستند در صورت موافقت نامه کتبی از سازمان می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی به ادامه تحصیل بپردازند . افراد شاغل باید در رشته مرتبط با فعالیت های کاری خود ادامه تحصیل بپردازند ، در غیر این صورت ثبت نام نام آنها کان لم یکن محسوب می گردد ‌.
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
مراحل ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی
مراحل ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی پس از اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود و در دفترچه راهنمای ثبت نام تمامی مراحل و نحوه ثبت نام اخذ شده است . داوطلبان مستلزم به رعایت تمامی قوانین مندرج هستند . کلیه مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی می باشد و متقاضیان باید در ابتدا به سایت سازمان سنجش قسمت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند . دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود کنند و تمامی قوانین ، شرایط و رشته های ارائه شده را با دقت مطالعه فرمایند .
در ادامه داوطلبان باید تمامی مدارک لازم را جهت ثبت نام آماده کنند . سپس باید کارت اعتباری را خریداری نموده و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند . پس از این داوطلبان باید دفترچه ثبت نام را تکمیل نموده ، دانشجویان مقطع کاردانی می توانند حداکثر ۳۰ کد رشته محل مختص به تحصیل خود را انتخاب کنند و دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته حداکثر ۲۰ کد رشته مختص منطقه تحصیلی خود را انتخاب نمایند . در پایان باید تمامی مراحل ثبت نام خود را تایید نموده و رسید ثبت نام خود را دریافت کنند .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
دانشگاه علمی کاربردی تهران
لیست رشته های علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
دانلود دفترچه علمی کاربردی
ثبت نام کنکور سراسری
سازمان سنجش سراسری
ثبت نام آزمون سراسری سال
سازمان سنجش کارشناسی ارشد
ثبت نام کنکور
خرید سریال ثبت نام کنکور
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران
تاریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی
تاریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی به صورت دقیق توسط سازمان سنجش تعیین می شود . دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال و در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد . تاریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی های مهر ماه در ماه های مرداد و شهریور انجام می شود . جهت ثبت نام در نیمه دوم می توانید از اواخر دی ماه اقدام به ثبت نام فرمایید . از زمان آغاز ثبت نام داوطلبان یک هفته فرصت دارند که دانلود دفترچه و پرداخت هزینه ثبت نام خود را انجام دهند .و جهت تکمیل مدارک و انجام مراحل لازمه جهت ثبت نام خود اقدام کنند .
داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به پذیرش در نیمسال اول یعنی مهر ماه نشده‌اند می‌ توانند از فرصت ویژه ثبت‌ نام نیمه دوم یعنی بهمن ماه بهره مند شوند ‌ .ثبت نام نیمه دوم از اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه آغاز می شود و پس از دوره کاردانی ثبت نام دوره کارشناسی انجام می شود . اگر به ادامه تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاقه مند هستید . می توانید ضمن تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه از تمامی شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوید .
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی ۹۸ بدون کنکور
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۰۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
رشته های دانشگاه علمی کاربردی لیستی است که پیش از ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است که آن را مطالعه کنید . رشته های دانشگاه علمی کاربردی با سایر دانشگاه ها در نوع رشته ها تفاوت هایی را دارد از این رو هر فرد باید پیش از ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی یکبار لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کند تا از کلیه رشته ها و تنوع آنها آگاه شود و با دیدی جامع تر اقدام به انتخاب رشته کند .
به طور کل رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه صنعتی کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود و در هر گروه از این چهار مورد رشته های بخصوصی قابل تحصیل می باشد ، در رشته های دانشگاه علمی کاربردی یک سری رشته ها به چشم می خورد که هرگز در دانشگاه‌ های دیگر شما آن ها را مشاهده نمی کنید و این یکی از مزیت‌ های دانشگاه علمی کاربردی می باشد که هر فردی با هر علاقه و استعدادی می‌تواند رشته مناسب با شخصیت خود را پیدا کند . برای مثال می‌توان به رشته آرایش زنان و یا رشته گریم در لیست رشته های علمی کاربردی اشاره کرد.
شما در هر استان و یا شهری که زندگی می کنید می توانید به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی آن شهر به راحتی دسترسی پیدا کنید و با توجه به رشته های موجود در واحد آموزشی شهر خود یا شهر مد نظر خود اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنید . اگر بدون مطالعه رشته های دانشگاه علمی کاربردی اقدام به ثبت نام در این دانشگاه کنید امکان دارد که بسیاری از رشته های موجود در این دانشگاه از دید شما دور بماند و دامنه انتخاب شما محدود شود چه بسا در این لیست رشته هایی وجود داشته باشد که با استعداد علایق و احساس شما تناسب بیشتری داشته باشد پس بهتر است حداقل یک بار رشته های دانشگاه علمی کاربردی را پیش از ثبت نام مطالعه فرمایید .
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی همانطور که گفته شد لیست مهمی است که باید پیش از ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی حتما آن را مطالعه کنیم تا رشته ای را پیدا کنیم که بیشترین تناسب را با ما داشته باشد . در یک مقدمه کوتاه ، در گروه صنعت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تقریبا می توان تمامی رشته های مهندسی و فنی را مشاهده کرد و افراد علاقمند به رشته‌های مهندسی به راحتی می‌توانند با انتخاب یکی از رشته های گروه صنعت با حداقل شرایط در دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند از این رشته ها میتوان به رشته مهندسی برق ، مهندسی متالوژی و مهندسی کامپیوتر اشاره کرد .
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه کشاورزی دارای تنوع بسیار بالا می باشد و افراد می‌توانند در زمینه‌های مختلفی مانند امور زراعی ، صنایع غذایی ، امور دام و طیور ، امور مربوط به گلخانه و حتی دامپزشکی و شیلات مشغول به تحصیل شوند در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی نیز تنوع بسیار بالا می باشد و تمامی رشته های متنوع گروه علوم انسانی در آن قابل مشاهده است در این لیست نیز می‌توان به رشته های تربیت بدنی ، حقوق و حتی آرایشگری نیز اشاره کرد.
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
برای اطلاع دقیق از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی با آویژه تماس بگرید
ثبت نام دکترا
ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
کنکور کارشناسی
سازمان سنجش سراسری
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
دانشگاه علمی کاربردی سنندج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
علمی کاربردی بهشهر
علمی کاربردی گنبد کاووس
دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه
در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی گروه فرهنگ و هنر رشته های جذاب و پرطرفداری وجود دارد که افراد علاقه مند به هنر و با استعداد در زمینه های هنری می توانند به راحتی در آن اقدام به ادامه تحصیل کند این لیست از انواع رشته های زبان مانند زبان فرانسوی ، زبان انگلیسی ، زبان اسپانیایی و رشته هایی مانند صنایع دستی و بازیگری را شامل می شود .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران شامل بسیاری از رشته‌های دانشگاهی می باشد . دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهر تهران واحد های زیادی را دارد اما این واحد ها گروه بندی شده اند و هر واحد آموزشی تحت نظر ارگان خاصی فعالیت می کند از این رو در هر واحد آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهر تهران واحد های بخصوصی ارائه می شود که متناسب با تقاضا و نیاز ارگان ناظر بر آن واحد آموزشی می باشد . پس پیش از ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی در هر کدام از واحدهای آموزشی شهر تهران نیاز است که لیست رشته های آن واحد آموزشی را بررسی کرده تا اطمینان حاصل کنید که واحد های ارائه شده در آن واحد آموزشی با استعداد و هدف شما در تناسب است .
همچنین می توانید در این راستا از مشاوره تحصیلی بهره مند شوید به این صورت که با تماس با مراکز مشاوره تحصیلی می توانید از لیست رشته های واحد های آموزشی مختلف ، جزئیات شرایط ثبت نام ، زمان ثبت نام ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ، شهریه رشته های مختلف و همچنین محتوای رشته های ارائه شده آگاه شوید . مرکز مشاوره آویژه می تواند راهنمای مناسبی در این باره برای شما باشد .
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
جهت آگاهی از بازار کار رشته های دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
رشته طراحی لباس در دانشگاه علمی کاربردی
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
سامانه هم آوا علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه های علمی کاربردی تهران
ثبت نام آزمون دکتری
در اینجا برای آشنایی بیشتر با رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران تعدادی از این رشته ها را به اختصار برای شما معرفی می کنیم . این رشته ها شامل رشته هایی مانند حسابداری و گرایش های مختلف آن ، تربیت بدنی و گرایش های مختلف آن ، بازرگانی و گرایش های مختلف آن ، مترجمی زبان های مختلف مانند اسپانیایی ، فرانسوی و انگلیسی ،کاردانی حرفه‌ای اموری مانند امور بانکی ، بیمه ، تعاون ، حج و زیارت ،ثبت احوال ، ویراستاری و کتابداری ، رشته های گروه فرهنگ و هنر مانند آشپزی ، آرایش زنانه ، گریم ، حقوق ،گرایش های مختلف آن می باشد . همچنین می توانید برای دریافت لیست کاملی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران به سایت رسمی دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنید .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد همانند سایر مراکز آموزشی دانشگاه علمی کاربردی در چهار گرو صنعت ،مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر ارائه می‌شود . دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو در رشته های مختلف می کند و پذیرش در این دانشگاه نیز بدون کنکور و تنها براساس سوابق تحصیلی می باشد . داوطلبانی که خواهان پذیرش در دانشگاه جامع علمی کاربردی مشهد هستند می‌توانند از طریق مشاوره تحصیلی و یا از طریق مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کامل رشته های این واحد آموزشی را مشاهده کنند .
همانطور که گفته شد دانشگاه علمی کاربردی مشهد نیز در رشته های مختلف و متنوع دانشجو می پذیرد که در بعضی از زیر گروه ها تنوع این رشته ها از کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی نیز بیشتر میباشد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد شامل رشته هایی مانند طراحی لباس ، طراحی کیف و کفش ، بازیگری ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، قطعات مکانیکی خودرو ، هتلداری و گردشگری می باشد.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
برای آگاهی از جزئیات ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
سامانه سجاد آوا
دانشگاه علمی کاربردی مشهد
دانشگاه علمی کاربردی در انقلاب
رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
رشته پرستاری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
آدرس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران  
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران
آدرس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان
رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان چهار گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر را شامل می‌شود و از تمامی این گروه ها در رشته های مختلف اقدام به جذب دانشجو می کند . از آنجایی که دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور ، دانشجو می پذیرد از این رو افرادی که برای ارتقاء شغلی خود نیاز به مدرک تحصیلی دارند به راحتی می توانند در این دانشگاه ثبت نام کنند . دانشگاه علمی کاربردی کرمان با ارایه تعداد بسیار زیادی رشته متنوع سعی کرده است پاسخگوی نیاز به تحصیل آکادمیک افراد مختلف باشد . برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرمان شامل رشته های مانند اویونیک هواپیما تاسیسات مکانیکی ساختمان ، آسانسور و پله برقی ، تولیدات باغی ، بهداشت یاری دامپزشکی ، پیرایش مردانه ،فرآوری سنگ های زینتی ، فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه های گسترده و . . . میباشد .
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۰۰ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
رشته های بدون کنکور علمی کاربردی طیف گسترده ای از رشته های مختلف در شاخه های نظری ، فنی و حرفه ای ، انسانی و کار و دانش هستند که این رشته ها در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر دسته بندی می شوند . رشته های بدون کنکور علمی کاربردی توانسته اند در ارتقای میانگین سطح تحصیلی کشور سهیم باشند چرا که با توجه به پذیرش بدون کنکور در این دانشگاه که تنها بر حسب سوابق تحصیلی انجام می شود تمامی افرادی که دارای مدرک دیپلم هستند و بنابر هر دلیلی نتوانسته اند در کنکور های سراسری یا سایر دانشگاه ها کشور موفق به ادامه تحصیل شوند ، اکنون می توانند به راحتی در رشته های مورد علاقه خود مشغول به ادامه تحصیل شوند .
رشته های بدون کنکور علمی کاربردی همه ساله جمع کثیری از داوطلبان رشته های مختلف را جذب می کند از دلایل آن علاوه بر بدون آزمون بودن دانشگاه علمی کاربردی ، تنوع بالا و همه جانبه بودن رشته های این مرکز آموزشی می باشد . داوطلبان می‌توانند بر حسب معدل دیپلم و با توجه به علایق و استعدادهای خود در بین رشته های متنوع دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به انتخاب رشته کنند . برای یک انتخاب مناسب در بین رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شما به یک مشاوره تحصیلی نیازمند هستید و لازم است با آگاهی کامل و شناخت لازم رشته مناسب را انتخاب کنید .
دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سهولت در امر انتخاب رشته مرکز مشاوره تحصیلی آویژه را در اختیار متقاضیان خود قرار داده است . شما می توانید در تمام ایام سال حتی در روزهای تعطیل با این مرکز تماس حاصل کنید و با کمک مشاوران مجرب این کادر آموزشی یک انتخاب رشته مناسب را انجام دهید . ارائه رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی‌ کاربردی فرصت ویژه ای را فراهم آورده تا تمامی افراد دارای مدرک دیپلم بتوانند به راحتی و در زمینه های مورد علاقه خود بدون محدودیت خاصی مشغول به تحصیل شوند .
بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
رشته های بدون‌ کنکور علمی کاربردی همانطور که از عنوانش پیدا است ، بدون‌ کنکور و بر حسب سوابق تحصیلی می باشند . برای پذیرش در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کافی است مدرک دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید را دارا باشید . البته برای انتخاب هر یک از رشته های بدون ‌کنکور علمی کاربردی معدل خاصی مد نظر است . شما می توانید جهت اطلاع از شرایط انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بر قرار کنید . دانشگاه علمی کاربردی در گروه های مختلف ، در مقطع کاردانی و کارشناسی و در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند .
داوطلبان برای ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور علمی‌ کاربردی باید از زمان دقیق ثبت نام و مهلت انتخاب رشته مطلع باشند و با دانلود دفترچه راهنما مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند . دانشگاه علمی کاربردی موانع مختلف و پیچیده ادامه تحصیل را برای داوطلبان خود رفع نموده است و با لیست متنوع و جامع رشته های خود آزادی عمل بیشتری را در مقابل دانشجویان خود قرار داده است . بهتر است پیش از هر انتخابی با دقت و یک مشاوره تحصیلی دقیق و جامع رشته متناسب با استعداد مهارت و توانایی های خود را انتخاب کنید .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگرید
ثبت نام دکترا
ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور
سازمان سنجش ثبت نام آموزش و پرورش
کنکور کارشناسی
سازمان سنجش سراسری
ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
رشته فیزیوتراپی بدون کنکور
سایت دانشگاه علمی کاربردی مشهد
دانشگاه علمی کاربردی سنندج
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی
علمی کاربردی بهشهر
علمی کاربردی گنبد کاووس
دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شامل تمام رشته ها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد . تنوع و جامع بودن رشته های دانشگاه علمی کاربردی در هیچ یک از دانشگاه های کشور وجود ندارد به صورتی که برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی حتی در دانشگاه های سراسری نیز ارائه نمی شوند . دانشجویان می‌توانند در بین رشته های مختلف دانشگاه علمی کاربردی کد رشته های مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از بررسی های لازم می توانند در یکی از رشته های انتخابی خود مشغول به ادامه تحصیل شوند .
بهتر است پیش از انتخاب در میان رشته های جامع دانشگاه علمی کاربردی دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه کنید و ضمن دریافت یک مشاوره تحصیلی دقیق بهترین رشته را متناسب با استعداد و علایق خود انتخاب کنید . دانشگاه علمی کاربردی این امکان را فراهم آورده که تمامی متقاضیان بتوانند رشته تحصیلی خود را با توجه به زمینه شغلی و متناسب با تجربیات و مهارت های خود انتخاب کنند .
بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی
جهت آگاهی از بازار کار رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
رشته های دانشگاه علمی کاربردی مشهد
رشته های دانشگاه علمی کاربردی اهواز
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تبریز
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شیراز
رشته های دانشگاه علمی کاربردی قم
رشته طراحی لباس در دانشگاه علمی کاربردی
آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
شماره دانشگاه علمی کاربردی سنندج
سامانه هم آوا علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی به انگلیسی
پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه های علمی کاربردی تهران
ثبت نام آزمون دکتری
لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شامل تمامی رشته ها در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر می باشد . لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در گروه صنعت شامل تمامی رشته های فنی و مهندسی می باشد . و رشته های مهندسی برق ، مکانیک ، عمران آی تی ،شیمی و . . را شامل می شوند .
در گروه کشاورزی شامل رشته های امور زراعی ، دامی ، گلخانه‌ای ، شیلات ، صنایع غذایی و . . می باشد . هر کدام از این شاخه ها خود بیشتر از ۱۰ رشته را شامل می شود . این رشته ها در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی شامل شامل رشته های شاخه علوم انسانی می باشند و تمامی رشته های مدیریت ، حقوق و تربیت بدنی را در بر می گیرد . اما در گروه فرهنگ و هنر که از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی می باشد شامل تمامی رشته های هنری و زبان های خارجی از قبیل زبان انگلیسی ، زبان فرانسه ، هنرهای دستی ، سینما ، گریم ، طراحی لباس ، طراحی کیف و کفش ، بازیگری و . . . می باشد .
بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی
رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تهران
رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تهران شامل رشته های مختلفی در گروه های صنعت ، فرهنگ و هنر کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی می باشد برخی از این رشته ها در مقطع کاردانی شامل مترجمی زبان انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیولی امور بانکی ، امور بورس امور تعاون ، امور بیمه ، اطفاء حریق شهری ، امداد و نجات ، تربیت مربی پیش دبستانی ، تربیت مربی آموزش قرآن ، بازیگری ، آرایشگری ، حسابداری دولتی ، حسابداری صنعتی ، حسابداری مالی و ده ها رشته متنوع دیگر در زمینه های مختلف می باشد .
دانشگاه علمی کاربردی تهران علاوه بر مقطع کاردانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز در دو مرحله مهرماه و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می کند . رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران در مقطع کارشناسی شامل کارشناسی مدیریت کسب و کار ، امور گمرکی ، طراحی و نقشه کشی صنعتی ، روابط عمومی الکترونیک ، حسابداری مالی مهندسی برنامه نویسی تحت وب ، تربیت مربی پیش دبستانی ، حقوق بیمه و برخی رشته های دیگر می باشد .
بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی
سایر موارد مربوط به رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
سامانه سجاد آوا
دانشگاه علمی کاربردی مشهد
دانشگاه علمی کاربردی در انقلاب
رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
رشته پرستاری دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
رشته های بدون کنکور پیراپزشکی
آدرس دانشگاه علمی کاربردی مشهد
رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد
رشته های بدون کنکور علوم پزشکی مشهد
لیست رشته های بدون کنکور مشهد
رشته حقوق علمی کاربردی
سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی کیش
آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران  
پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران
آدرس دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته حسابداری مالی
بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شیراز
رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شیراز نیز مانند سایر مراکز این ارگان آموزشی شامل رشته های مختلفی در چهار زمینه صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر می باشد در اینجا می خواهیم با لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی آشنا شویم . این رشته در مقطع کاردانی شامل تربیت بدنی مربیگری آمادگی جسمانی ، تربیت بدنی مربیگری تیراندازی کاردانی مدیریت امور دفتری ، کاردانی حسابداری مالی ،کاردانی مکانیک خودرو ، کاردانی مکانیک خودروهای زرهی ، کاردانی برق خودروهای زرهی و برخی رشته های دیگر می باشد و اما رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی رشته های کارشناسی حقوق ثبتی ، حقوق دستیاری قضایی در امور کیفری ، مهندسی فناوری اطلاعات _اطلاعات امنیت ، مهندسی خدمات رایانه ای در شهرداری
مهندسی تجارت الکترونیک ، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری ، مهندسی برنامه نویسی تحت وب و تعدادی رشته دیگر می باشد .
خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید
در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .
 برای مشاوره در زمینه رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۱:۱۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط معافیت از رزم چیست؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
معافیت از رزم یا همان معاف از رزم خدمت سربازی شرایطی است که به برخی از مشمولین تعلق می گیرد . حال این سوال پیش خواهد آمد معافیت سربازی و معافیت از رزم چه تفاوتی با هم دارند ؟ معافیت از رزم به چه کسانی تعلق می گیرد ؟ شرایط معافیت از رزم چیست ؟ اقدام برای گرفتن معافیت پزشکی می تواند منجر به معافیت از رزم شود ؟ معافیت پزشکی خدمت سربازی چه ارتباطی با معافیت از رزم دارد ؟ با داشتن چه بیماری هایی مشمولین می توانند معافیت از رزم بگیرند ؟ آیا کسانی که از معافیت از رزم استفاده می کنند از مدت خدمت وظیفه عمومی آنها کم می شود ؟ مشاوره معافیت پزشکی در اینجا به تمامی سوالات مرتبط با معافیت از رزم مشمولین پاسخ خواهد داد .
بیشتر بخوانید: معافیت موقت پزشکی
مزایای معاف از رزم
ما در این مقاله سعی داریم در مورد انواع معافیت از خدمت رزم و شرایط و ضوابط مرتبط با معافیت از رزم با مشمولین سخن بگوییم . اگر بخواهیم در یک تعریف کلی معافیت از رزم را توضیح دهیم باید بگوییم زمانی که یکسری افراد در شرایط جسمی و روحی خاصی قرار دارند یا مبتلا به بیماری خاصی هستند و برای معافیت خدمت سربازی اقدام می کنند با تشخیص کمیسیون پزشکی و سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به این افراد معافیت از رزم تعلق می گیرد . اگر بخواهیم تعریف دقیق تری از معافیت از رزم داشته باشیم باید بگوییم در این موارد افراد از رفتن به خدمت سربازی معاف نخواهند شد . در واقع مشمولین با معافیت از رزم از انجام دادن کارهای سخت و سنگین که به آن ها و سلامتی شان صدمه می زند معاف می شوند . یعنی معافیت آنها فقط مرتبط با معافیت از خدمات رزمی می باشد .
بیشتر بخوانید: معاف از رزم بیماری های معافیت پزشکی
شرایط معافیت از رزم
یکی از مهم ترین چیزهایی که مشمولین معاف از رزم باید بدانند این است که این نوع معافیت در کارت پایان خدمت آن ها به هیچ عنوان ذکر نخواهد شد . حال این سوال پیش خواهد آمد که آیا افرادی که معافیت از رزم می گیرند می توانند در دستگاه های دولتی و سازمان ها و ادارات استخدام شوند ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت این موضوع بستگی به شرایط استخدام سازمان مربوطه دارد .
همانطور که در بالا گفتیم معافیت از رزم در کارت پایان خدمت ثبت نخواهد شد . بنابراین ادارات و سازمان هایی که شراییط جسمی و روحی افراد برایشان اهمیتی ندارد می توانند این افراد را استخدام کنند. یعنی استخدام این افراد هیچ محدودیتی نخواهد داشت . اما این نکته را باید در نظر داشت که افرادی که از خدمات رزمی معاف می شوند نمی توانند در نیروی انتظامی استخدام شوند . چون شرایط جسمی کاملا سالم برای این افراد در طول ۳۰ سال خدمت مهم و قابل توجه خواهد بود .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت پزشکی خدمت سربازی
برای معاف از رزم شدن در سربازی با ما تماس بگیرید
معاف از رزم برای لیسانس
معافیت پزشکی خارج از کشور
معافیت تحصیلی
قوانین نظام وظیفه
آیین نامه معافیت پزشکی
استعلام معافیت کفالت
دوره آموزشی سربازی برای لیسانس
مدت دوره آموزشی سربازی برای لیسانس
نحوه تقسیم سربازان بعد از آموزشی
دوره طلایی آموزشی سربازی
مرخصی در دوره آموزشی سربازی
دوره آموزشی سربازی چند روز است؟
بیشتر بخوانید: انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن
انواع معاف از رزم
بر اساس ماده ۳۹ از قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مشمولین از نظر شرایط جسمی و روحی در چهار دسته مختلف قرار می گیرند . ما در اینجا به تفصیل آن ها را شرح خواهیم داد .
دسته اول کسانی هستند که از نظر جسمی و روحی از سلامت کامل برخوردارند و می توانند خدمت سربازی خود را به طور کامل انجام دهند .
دسته دوم افرادی هستند که از سلامت کامل جسمی برخوردار نبوده و ممکن است به علت نقص عضو و دلایل دیگر قادر به انجام خدمات رزمی نباشند . که این افراد می توانند از معافیت از رزم استفاده کرده و از خدمات رزمی معاف شوند .
دسته سوم مشمولینی هستند که به علت بیماری به طور موقت از انجام خدمت ضرورت معاف می شوند . یعنی این افراد بعد از بهبود پیدا کردن باید خدمت ضرورت خود را بگذرانند .
دسته چهارم مشمولینی هستند که به دلیل بیماری های جسمی و روانی و همچنین نقص عضو نمی توانند خدمت ضرورت را انجام دهند . بنابراین اینه افراد از خدمت ضرورت معاف می شوند و معافیت دائم به آن ها تعلق می گیرد .
بیشتر بخوانید: نحوه دریافت معافیت مینیسک زانو
معافیت از رزم چشم
معافیت از رزم چشم مربوط به بخش قوانین بیماری های چشم و عوارض بینایی می باشد که جزو قوانین و ضوابط تعریف شده از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا می باشد . معافیت از رزم چشم و بیماری های مرتبط با آن بسیار گسترده است . در ادامه به توضیح مفصلی درباره ی برخی از بیماری های چشمی که منجر به معافیت از رزم چشم می شود خواهیم پرداخت .
بیماری هیپرمترویی یا سیکلوپلژی کامل اگر بیش از ۶ دیوپتر برای یک چشم باشد مشمول می تواند از معافیت دائم استفاده کند . اما این مقدار برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند باید بیش از ۸ دیوپتر باشد . اما اگر هیپرمتروپی در هر یک از چشم ها از ۳ تا ۶ باشد در این موارد این افراد می توانند معافیت از رزم بگیرند . این مقدار برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند از ۳ تا ۸ دیوپتر می باشد .
میوپی یا سیکلوپلژی کامل اگر بین ۳ تا ۶ دیوپتر برای هر کدام از چشم ها باشد مشمول می تواند از خدمات رزمی معاف شود . این مقدار برای دارندگان مدرک کارشناسی و بالاتر بین ۳ تا ۸ دیوپتر می باشد .
آستیگماتیسم ساده ، مرکب یا مخلوط با سیکلوپلژی کامل از ۳ تا ۵ دیوپتر در هریک از چشم ها معافیت از خدمات رزمی را به دنبال خواهد داشت . این مقدار برای افراد دارای مدرک کارشناسی و مقاطع بالاتر برای دریافت معافیت از خدمت رزم باید از ۳ تا ۷ دیوپتر در هر یک از چشم ها باشد .
افراد با داشتن بیماری اورام ملتحمه فصلی حاد و شدید می توانند از معافیت خدمت رزم استفاده کرده و از خدمات رزمی معاف شوند .
بیماری های ملتحمه و پلک از قبیل سیمبلفارون ، گزروزیس ، آنتروپیون واکتروپیون در یک چشم نیز معاف از خدمات رزمی را به دنبال خواهد داشت .
بیشتر بخوانید: مزایا و معایب معاف از رزم خدمت سربازی چیست ؟
معافیت از رزم پزشکی
معافیت از رزم پزشکی از مواردی است که افراد می توانند از آن استفاده کرده و از خدمات رزمی معاف شوند . اقدامات لازم برای گرفتن معافیت از رزم پزشکی مانند سایر معافیت ها باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ صورت گیرد . ما در اینجا مدارک لازم برای گرفتن معافیت از رزم پزشکی را به طور مفصل توضیح خواهیم داد .
تکمیل برگه شماره ۱ وضعیت مشمولین .
تکمیل برگه شماره ۲ معاینه ی اولیه پزشکی .
تکمیل برگه شماره ۵ واکسیناسیون .
اصل کارت شناسایی ملی مشمول و کپی آن .
اصل شناسنامه ی عکس دار مشمول و کپی تمامی صفحات آن .
اصل گواهی آخرین مدرک تحصیلی مشمول و کپی تایید شده آن .
یک قطعه عکس ۳*۴ سیاه و سفید مشمول .
و داشتن پرونده ی کامل پزشکی برای گرفتن معافیت از رزم پزشکی الزامی می باشد .
بیشتر بخوانید: معافیت سربازی با پای پرانتزی
آیا از مراحل معاف از رزم سربازی اطلاع دارید؟
شرایط معاف از رزم
معاف از رزم در سپاه
انواع معافیت سربازی
معافیت پزشکی چشم
شرایط معافیت پزشکی سربازی
معافیت کفالت
معافیت پزشکی واریکوسل
کمیسیون پزشکی نظام وظیفه
شرایط معافیت از سربازی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور
خرید سربازی خارج از کشور
شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور
اقدام برای معافیت پزشکی در حین تحصیل
سازمان نظام وظیفه خروج از کشور
ثبت نام سربازی
معافیت تحصیلی دانشجویان انصرافی
معافیت تحصیلی خارج از کشور
بیشتر بخوانید: معافیت واریکوسل و شرایط دریافت آن
معافیت از رزم اعصاب و روان
معافیت از رزم اعصاب و روان نیز مانند سایر بیماری های دیگر دارای شرایط خاصی می باشد . همان طور که در بالا به برخی معافیت از رزم چشم و بیماری های آن اشاره کردیم . در اینجا قصد داریم راجع به بیماری های عصاب و روان و انواع معافیت از رزم اعصاب و روان صحبت کنیم .
اختلالات خلقی یکی از بیماری هایی است که در بخش اول قوانین بیماری های عصاب و روان سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا آورده شده است . این نوع اختلالات خلقی افسردگی خفیف در صورتی که با دارو قابل کنترل باشند و برای اطرافیان تهدید کننده نباشند معاف از خدمات رزمی را در پی خواهند داشت . هم چنین اگر حداقل ۶ ماه از دوره افسردگی فرد و حمله حاد مانیا گذشته باشد . یعنی هیچ علائم و نشانه ای از آن وجود نداشته باشد . در این مورد نیز مشمول می تواند از معافیت از رزم اعصاب و روان استفاده کند .
انواع اختلالات شخصیتی در افراد مانند صفات شخصیتی مرزی اگر برای فرد ناتوان کننده نباشد نیز مشمولین می توانند از معافیت از خدمات رزمی استفاده کنند .
انواع اختلالات وسواس مانند اختلال پانیک ، اخلال اضطراب ، فوبیا و سایر اختلالات اضطرابی اگر از نوع شدید باشند معافیت دائم می توان گرفت . اما در موارد خفیف این نوع بیماری ها ، مشمولین می توانند از انجام خدمات رزمی معاف شوند .
و بسیاری بیماری های دیگر در این قسمت معافیت از رزم اعصاب و روان را برای مشمولین به ارمغان خواهد آورد .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت پزشکی خدمت سربازی
سایر موارد مربوط به معاف از رزم سربازی
تمدید معافیت تحصیلی برای دانشجویان
معافیت تحصیلی دانش آموزان پیش دانشگاهی
لغو معافیت تحصیلی
اعلام اتمام معافیت تحصیلی
مدت زمان معرفی به نظام وظیفه بعد از فارغ التحصیلی
نظام وظیفه خرید سربازی
استعلام وضعیت نظام وظیفه
دفترچه نظام وظیفه
نظام وظیفه معافیت پزشکی
آخرین اخبار نظام وظیفه
تلفن پاسخگویی سازمان نظام وظیفه
نظام وظیفه اصفهان
معافیت پزشکی اعصاب و روان
نظام وظیفه
معافیت پزشکی مغز و اعصاب
معافیت چاقی
 برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت از رزم چیست؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۵:۵۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

معافیت موقت سربازی چیست ؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
معافیت موقت سربازی به آن دسته از معافیت هایی گفته می شود که دائمی نیستند و بو صورت موقت به مشمولین داده می شود . این معافیت موقت سربازی می تواند در بخش های مختلف معافیت به مشمولین داده شود . به طور مثال برخی مشمولین می توانند به دلیل داشتن بیماری معافیت موقت سربازی خود را در بخش پزشکی بگیرند . از طرف دیگر افراد می توانند از طریق گرفتن کفالت پدر یا مادر از معافیت موقت سربازی استفاده کنند . یا بسیاری از دلایل دیگری که به مشمولین این اجازه را خواهد داد تا بتوانند برای مدت کوتاهی معافیت موقت سربازی داشته باشند و به خدمت سربازی نروند .
برای برخی مشمولین این سوال پیش خواهد آمد که معافیت موقت چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد ؟ زمان معافیت موقت سربازی به چه صورتی خواهد بود ؟ مشمولین چه زمانی می توانند برای معافیت موقت سربازی اقدام کنند ؟ مدارک معافیت موقت سربازی کدام اند ؟ بعد از گرفتن معافیت موقت ، مدت زمان اعزام به خدمت سربازی به چه صورت خواهد بود ؟ تمام این سوالات در جای خود مهم و قابل بحث خواهند بود .
بیشتر بخوانید: معافیت موقت پزشکی
انواع معافیت موقت سربازی
مرکز مشاوره نظام وظیفه در نظر دارد تا اطلاعات جامع و کامل درباره ی مشاوره معافیت موقت سربازی را در اختیار مشمولین قرار دهد .همانطور که می دانید افراد ذکور در پایان سن ۱۸ سالگی و شروع سن ۱۹ سالگی مشمول خدمت وظیفه عمومی خواهند شد . حال اگر مشمولین براساس شرایط و ضوابط تعریف شده از شوی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا بتوانند از انواع معافیت ها استفاده کنند و خدمت سربازی نروند ، می توانند برای گرفتن معافیت خود اقدام کنند . حال اگر بخواهیم به طور کلی درباره ی معافیت ها صحبت کنیم باید بگوییم معافیت ها به دو نوع معافیت دائم و معافیت موقت سربازی تقسیم می شوند .
همانطور که باید بدانید در معافیت دائم ، مشمول به دلیل داشتن مشکلات پزشکی یا گرفتن کفالت مادر یا پدر و یا بسیاری شرایط دیگر می تواند از معافیت دائم استفاده کرده و معافیت سربازی را با توجه به شرایط خود بگیرد . اما در معافیت موقت سربازی مشمول برای مدت کوتاهی از اعزام به خدمت معاف می شود . بعد از اتمام این زمان موقت ، مشمولین موظف هستند برای اعزام به خدمت اقدام کرده و مراحل آن را انجام دهند و برای رفتن به خدمت سربازی آماده شوند .
بیشتر بخوانید: معاف از رزم بیماری های معافیت پزشکی
برای معافیت موقت سربازی با ما تماس بگیرید
واریکوسل و معافیت سربازی
ژنیکوماستی و معافیت سربازی
معافیت سربازی بیماری قلبی
معافیت چاقی
مراحل معافیت پزشکی
معافیت دیسک کمر
دفترچه معافیت پزشکی
شرایط معافیت سربازی تک فرزندی
شرایط معافیت پزشکی سربازی
انواع معافیت سربازی
ساده ترین راه معافیت سربازی
شرایط خرید سربازی
معافیت افسردگی
معافیت واریکوسل
معافیت پزشکی چشم
کوتاهی تاندون آشیل معافیت
معافیت پزشکی ماده ۳۰ بند ۵
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت پزشکی خدمت سربازی
معافیت موقت پزشکی
معافیت موقت پزشکی به آن دسته از معافیت هایی اطلاق می شود که مشمولین به خاطر رویارویی با بیماری در دوره ای کوتاه مدت بین ۳ تا ۶ ماه از رفتن به خدمت وظیفه عمومی معاف می شوند . همان طور که می دانید سطح سلامت جسمی و روحی مشمولین برای رودر رو شدن با دوران سربازی بسیار مهم است . به همین دلیل قبل از اعزام به خدمت ، مشمولین باید توسط پزشکان معتمد سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا معاینه شوند و سطح سلامت آن ها بررسی گردد . بنابراین در صورت سلامت کامل ، مشمولین در ردیف سربازان سالم قرار گرفته و خود را برای مراحل اعزام به خدمت آماده می کنند . این افراد باید به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ مراجعه کرده و مراحل اعزام را طی کنند .
اما برخی دیگر به دلیل بیماری های گوناگون ممکن است معافیت دائم بگیرند یا از خدمات رزمی معاف شوند . یک گروهی از سربازان که از مشکلات و بیماری کوتاه مدت خاصی رنج می برند . باید برای بررسی بیشتر بیماری از سوی نظام وظیفه عمومی ناجا به بیمارستان های تخصصی زیر نظر خود سازمان فرستاده می شوند تا بیماری آن ها به طور جدی بررسی شده تا بتوانند از معافیت موقت پزشکی استفاده کنند و به طور موقت معاف شوند . این افراد به دلیل داشتن بیماری به طور موقتی قادر نخواهند بود خدمت سربازی خود را انجام دهند بنابراین با نطر نهایی کمیسیون پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا این افراد معافیت موقت پزشکی می گیرند .
این نکته را نیز توجه داشته باشید که به از اتمام این معافیت موقت مشمولین یک ماه فرصت دارند تا برای اعززام به خدمت وظیفه عمومی تعیین تکلیف شوند . در بعضی موارد اگر بیماری مشمول بهبود نیابد ممکن است این افراد معافیت دائم دریافت کنند . اما در برخی موارد دیگر با نظر کمیسیون پزشکی سازمان وظیفه عمومی ناجا زمان معافیت موقت پزشکی آنان تمدید خواهد شد .
بیشتر بخوانید: انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن
معافیت موقت کفالت
معافیت موقت کفالت نیز از جمله معافیت هایی است که مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و معافیت موقت کفالت بگیرند . به طور مثال اگر فرزند ذکور بالای ۱۸ سال یک خانواده در صورت طلاق و جدایی پدر و مادر یا فوت پدر تنها فرزند ذکور شناخته شده باشد . می تواند کفالت مادر را گرفته و از معافیت موقت کفالت استفاده کند . اما این جا این سوال مطرح خواهد شد که آیا با ازدواج مجدد مادر هم فرزند می تواند از معافیت کفالت استفاده کند ؟
در این جا باید بگوییم طبق قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مدت کفالت مادر از تاریخ طلاق یا فوت پدر مشمول محاسبه می شود . یعنی بعد از طلاق یا فوت ، فرزند ذکور بالای ۱۸ سال به مدت ۳۰ ماه بعد از ثبت طلاق یا فوت می تواند از معافیت موقت کفالت استفاده کند . اگر در این مدت مادر ازدواج مجدد کند ، معافیت موقت کفالت باطل خواهد شد و مشمول باید مراحل اعزام به خدمت را انجام داده و به خدمت سربازی برود . حال در صورتی که مادر مشمول بعد از گذشت ۳۰ ماه از طلاق یا فوت هنوز ازدواج نکرده باشد . معافیت موقت کفالت فرزند ذکور بالای ۱۸ سال او تبدیل به معافیت دائم خواهد شد .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت پزشکی خدمت سربازی
برای اطلاع از مراحل معافیت سربازی با آویژه تماس بگیرید
معافیت پزشکی حین تحصیل
معافیت پزشکی سربازی
معافیت پزشکی اعصاب و روان
آیین نامه جدید معافیت پزشکی
کمیسیون پزشکی نظام وظیفه
هرنی دیسکال
بیماری دیسک کمر
انواع دیسک کمر
تورم دیسک کمر
فتق دیسک گردن
پروتروژن دیسک
معافیت پزشکی مغز و اعصاب
شرایط معافیت پزشکی سربازی
معافیت کفالت
هم چنین بر اساس ماده ۲ قانون کفالت سازمان نظام وظیفه ی عمومی ناجا آن دسته از مشمولینی که با افراد معلول جسمی و حرکتی ازدواج می کنند نیز می توانند از معافیت موقت کفالت استفاده کحنند . مدت زمان این معافیت موقت کفالت برای این افراد ۵ سال متوالی می باشد . چنانچه بهد از گذشت ۵ سال ازدواج آن ها استمرار داشته باشد معافیت موقت کفالت آن ها تبدیل به معافیت دائم خواهد شد .
آن دسته از افرادی که پدر آن ها بر اساس حکم قضایی به حبس بیش از ۱۰ سال مجکوم شده باشند نیز می توانند به مدت ۵ سال از معافیت موقت کفالت استفاده کنند .
بیشتر بخوانید: مزایا و معایب معاف از رزم خدمت سربازی چیست ؟
معافیت موقت تحصیلی
معافیت موقت تحصیلی نیز یکی دیگر از انواع معافیت های موقت می باشد که مشمولین می توانند از آن استفاده کرده و به تحصیل خود ادامه دهند . معافیت موقت تحصیلی بر اساس ماده ۳۱ قانون محصلین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا به این صورت خواهد بود که تمامی دانش آموزان و دانشجویان محصل در مراکز آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم که در حین تحصیل به سن مشمولیت می رسند می توانند تا زمانی که مشغول به تحصیل هستند از معافیت موقت تحصیلی استفاده کنند .
مدت سنوات مجاز برای افرادی که در مقاطع مختلف در حال تحصیل می باشند متفاوت است . در اینجا به طور کامل مدت زمان سنوات مجاز برای تمامی مقاطع را توضیح خواهیم داد .
مقطع کاردانی : ۲ سال و نیم .
مقطع کارشناسی ناپیوسته : ۳ سال .
مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته : ۳ سال .
مقطع کارشناسی پیوسته : ۵ سال .
مقطع کارشناسی ارشد پیوسته : ۶ سال .
مقطع دکتری پزشکی پیوسته : ۸ سال .
مقطع دکتری تخصصی : ۶ سال .
بیشتر بخوانید: معافیت سربازی با پای پرانتزی
معافیت موقت حین خدمت
معافیت موقت حین خدمت به آن دسته از معافیت هایی اطلاق می شود که افراد در حین خدمت مجبور می شوند از آن استفاده کنند . به طور مثال آن دسته از مشمولینی که قبل از اعزام به خدمت دارای بیماری ساده یا عارضه ی کمی هستند . اما این عارضه یا بیماری در حین خدمت جدی شده و موجب سخت شدن شرایط برای مشمول می شود . یا اینکه برخی افراد در حین خدمت وظیفه عمومی دچار مشکل یا عارضه ای می شوند که با تشخیص پزشک معتمد سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا و بیمارستان های زیر نظر این سازمان ، این سربازان از ادامه ی خدمت سربازی مرخص می شوند . بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا این مشمولین از معافیت موقت حین خدمت استفاده کرده و تا بهبودی کامل در مرخصی خواهند ماند .
 برای مشاوره در زمینه معافیت موقت سربازی چیست ؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۸:۰۸ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
به این مطلب امتیاز دهید
دانش آموختگان رشته علوم تجربی که علاقه زیادی به رشته هایی مانند پزشکی ، پرستاری ، علوم پزشکی و بسیاری از رشته هایی که زیر مجموعه وزارت بهداشت است دارند می توانند ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت را داشته باشند. اما نحوه ثبت نام بدون کنکور تجربی به چه صورتی است ؟
شرایط ثبت نام بدون کنکور هنر به چه صورتی است ؟ مرکز مشاوره آویژه به عنوان مشاوره ثبت نام بدون کنکور تجربی به شما خواهند گفت که مراحل ثبت نام بدون کنکور هنر به چه صورتی است .
امیدوارم علاقه شما تنها به واسطه پولی که در آینده قرار است به دلیل داشتن این رشته عایدتان شود نباشد . علاقه قلبی شما به این رشته ها می تواند قطعا زمینه ساز موفقیت شما باشد .
شرایط ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت
شرایط ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت از موضوعات دارای اهمیت برای هر یک از داوطلبان رشته تجربی می باشد .
چرا که داوطلب باید پیش از انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت کلیه این شرایط را که شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می باشد را مطالعه کرده و با اشراف کامل بر شرایط نسبت به ثبت نام اقدام کند .
در ابتدا شرایط اختصاصی و سپس شرایط عمومی را بررسی می کنیم .
بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته ریاضی
شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت :
داوطلب باید مدرک دیپلم نظام ۴ ساله یا دیپلم و پیش دانشگاهی یا مدرک نظام جدید ۱۲ ساله را دارا باشد .
داوطلبانی که در حال حاضر دانشجو هستند باید تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال ۹۷ انصراف قطعی خود از دانشگاه را اعلام کنند .
اگر مدرک دیپلم فرد با گروه آزمایشی که خواهان آن می باشد متغایر باشد در صد تاثیر معدل کتبی در نتایج متفاوت است و این مقدار تفاوت در دفترچه راهنمای بدون کنکور قابل مشاهده است .
از بین چندین دانشگاهی که پذیرش می کنند در نهایت بایستی در یکی از رشته محل هایی که مورد موافقت قرار گرفته است مراحل ثبت نام خود را پیگیری کند .
 حال به شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت می پردازیم:
داوطلب باید به نطام جمهوری اسلامی اعتقاد داشته باشد .
با نظام جمهوری اسلامی ایران عنادی نداشته باشد .
از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کند .
قوانین و مقررات دانشگاه را رعایت کند .
سایت آویژه به عنوان یکی از مطرح ترین مشاوره ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت این نکته را به شما داوطلب عزیز خاطر نشان می کند که پیش از انجام مراحل ثبت نام مشورت کردن با افراد متخصص امری بسیار یاری کننده می باشد.
برای مشاوره با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ با ما در ارتباط باشید . مشاورین ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب در کنار شما هستند .
 بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور هنر 
رشته های ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت
هر داوطلب رشته تجربی حتما پیش خود رشته های تحصیلی را مد نظر دارد که در آینده در دانشگاه به تحصیل در آن رشته بپردازد .
سازمان سنجش رشته های تحصیلی بدون کنکور و دانشگاه های آن رشته ها را به تفکیک محل تحصیل در دفترچه مربوطه بر روی سایت رسمی سازمان قرار داده است تا کلیه داوطلبان پیش از ثبت نام اقدام به دریافت آن کرده و به بررسی کامل پرداخته تا مطمین شوند رشته مورد علاقه آن ها و شهری که متناسب با شرایط آن ها می باشد در لیست رشته های بدون کنکور وزارت بهداشت می باشد .
در این دفترچه که با عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی شناخته می شود برای شما در فصل دوم رشته های موجود به تفکیک استان و نام دانشگاه قابل مشاهده است .
البته دقت کنید که تمامی رشته ها جزو وزارت بهداشت نیستند و این را باید یک متخصص متوجه شود اگر برای شما سخت است که بفهمید می توانید با انتخاب رشته خود جزو وزارت بهداشت باشید یا خیر با مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در تماس باشید .
  وزارت بهداشت به دلیل مزایای حقوقی که دارد داوطلبین زیادی را به سمت خود می کشد . البته ما به شما توصیه می کنیم حتما به علاقه خود از نظر روحی توجه کنید تنها پول در آینده مهم نیست .
ما تعدادی از کد رشته های قابل ثبت نام را برای شما آورده ایم که می توان به رشته های زیر اشاره کرد :
پزشکی
دندان پزشکی
پرستاری
پرتو درمانی
فیزوتراپ
داروسازی
هوشبری
کاردرمانی
مامایی
و….
 مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ با ما در ارتباط باشید . مشاورین ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب در کنار شما هستند .
بیشتر بدانید: ثبت نام بدون کنکور رشته انسانی
زمان ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت
ثبت ‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌ های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می ‌پذیرد.
منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۷ آغاز و در روز چهارشنبه مورخ ۰۶/۰۶/۱۳۹۸ پایان می‌ پذیرد .
اگر دقت کنید تنها چند روزی مانده به زمان ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت مانده است پس حتما عجله کنید .
البته فرصت خوبی است که همین حالا به خودمان بیاییم و فکر کنیم آیا واقعا این رشته ها به درد ما می خورد؟ چرا به دنبال اینگونه رشته ها می روید ؟ آیا پول برای شما همه چیز شده است ؟ سعی کنید منطقی باشید .
در جامعه گروه زیادی هستند که دکتر شده اند و اکنون کار خود را رها کرده اند حال چه به دلیل عدم مراجعه به آن ها و یا به دلیل شخصی که دارند . اگر فکر می کنید پول انگیزه خوبی برای ادامه تحصیل آن هم تحصیلات وزارت بهداشت که کتب سنگینی دارد در اشتباه بزرگی هستید .
مرکز مشاور تحصیلی آویژه به عنوان مرکز تخصصی در امر مشاوره کنکور و هدایت تحصیلی به شما داوطلبان محترم و عزیز توصیه می کند. حتما در صورت علاقه به رشته تجربی این رشته را انتخاب کرده و برای مشاوره در خصوص انواع رشته های این رشته و آینده آن با ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ در تماس و ارتباط باشید .
مرکز مشاوره تحصیلی آویژه برای شما آرزوی موفقیت می کند .
  برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۱:۰۲ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)