مرکز مشاوره تلفنی مرکز مشاوره تلفنی .

مرکز مشاوره تلفنی

موفقیت در آزمون ارشد

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
آزمون ارشد یکی از مراحل تحصیلات تکمیلی می باشد که معمولا برای متقاضیان با سردرگمی ها و حواشی بیشتری نسبت به کنکور کارشناسی همراه است. چرا که وضعیت داوطلبان کارشناسی ارشد به یکپارچگی متقاضیان دوره کارشناسی نمیباشد و ممکن است هر داوطلب از نظر شرایط تحصیلی و شغلی که در آن قرار دارد ممنوعیت ها و محدودیت های خاص خود را برای شرکت در آزمون ارشد داشته باشد.
آزمون ارشد
از این رو نیاز است که اگر شما در وضعیت عادی برای شرکت در آزمون ارشد قرار ندارید از طریق مشاوره تحصیلی به بندها و قوانینی که در مورد ادامه تحصیل شما وجود دارد آگاهی یابید. برای مثال اگر شما در حال تحصیل در مقاطع دکترا یا کارشناسی ارشد هستید قطعا شرکت دوباره در کنکور کارشناسی برای شما قوانین خاص خود را دارد پس نیازمند یک مشاوره حرفه ای می باشید. مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی آویژه با کادر مجرب خود میتواند تمام سوالات و ابهامات شما در خصوص ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را رفع کند.
مشاوره آزمون ارشد
مشاوره آزمون ارشد تقریباً یک امر لازم برای تمام داوطلبان دوره کارشناسی ارشد می باشد و به هیچ عنوان نمی توان اهمیت مشاوره آزمون ارشد را در مورد کسب موفقیت در این آزمون انکار کرد. به طور کل اگر شما قصد گذراندن تحصیلات تکمیلی و تحصیل در مقطع فوق لیسانس را دارید باید اطلاعات کافی در مورد تمام جوانب ورود و ادامه تحصیل در این مقطع را داشته باشید.
برای مثال اطلاع از زمان دقیق ثبت نام، نحوه ثبت نام، مراحل ثبت نام، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام، شرایط، ممنوعیت ها ، محدودیت ها، بندها، تبصره ها و قوانین ثبت نام، لیست رشته های اصلی، لیست رشته های شناور، منابع موجود برای هر رشته جهت کسب آمادگی در آزمون، زمان دقیق برگزاری آزمون و در نهایت چگونگی انتخاب رشته صحیح همگی مسائلی هستند که شما باید اطلاعات کافی در مورد آنها را داشته باشید پس نیاز است به کمک مشاوره آزمون ارشد و کسب اطلاعات دقیق در مورد تمام مسائل فوق، با آگاهی بیشتری در مسیر ادامه تحصیل خود گام بردارید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد
مشاوره تلفنی آزمون ارشد
مشاوره تلفنی آزمون ارشد راهکار و خدماتی از طرف مراکز مشاوره تحصیلی می باشد که بسیار مورد استقبال داوطلبان ادامه تحصیل قرار گرفته است. دلایل متعددی برای ارائه چنین مشاوره ای وجود دارد و در کنار این دلایل مزیت های فراوانی برای رجوع کننده های این نوع مشاوره وجود خواهد داشت. از آن جایی که ممکن است بسیاری از داوطبان کنکور ارشد در مناطق محروم و روستاهای بسیار دور از مراکز شهری سکونت داشته باشند از این رو امکان دسترسی به مشاوره حضوری برای چنین افرادی کم می باشد.
اما مشاوره تلفنی آزمون ارشد فرصتی بسیار مطلوب برای این افراد است که بتوانند تنها با برقراری تماس تلفنی از خدمات مراکز مشاوره تحصیلی استفاده کنند. همچنین مشاوره تلفنی آزمون ارشد برای افراد در حال اشتغال و افرادی که دغدغه های روزمره زیادی دارند کمک خواهد کرد که بدون نیاز به کنار گذاشتن کارهای خود، مشاوره لازم را ببینند که این باعث میشود در وقت، انرژی و هزینه چنین افرادی صرفه جویی شود.
برنامه ریزی آزمون ارشد
برنامه ریزی آزمون ارشد کمک خواهد کرد که داوطلبان این آزمون در یک دوره زمانی کافی ( سه تا پنج ماه ) بتوانند آمادگی لازم را جهت شرکت در کنکور ارشد پیدا کنند. بدون شک یکی از مسائلی که برنامه ریزی رکن جدایی ناپذیر آن است کنکور می باشد. حال در کنکور ارشد که داوطلبان بر اساس رشته مد نظر خود تفکیک میشوند قطعا رقابت نزدیک تر و حساس تر خواهد بود و در این ماراتون افرادی موفق خواهند شد که یک برنامه دقیق و جامع را پیش از آزمون طی کرده باشند.
این برنامه ریزی شامل شناخت دقیق منابع رشته مورد نظر، اولویت بندی منابع و سرفصل های موجود بر اساس ضریب اهمیت آن ها، اولیت بندی برای خواندن منابع به ترتیب، زمان بندی دقیق برای مطالعه منابع، توجه به نمونه سوالات کنکور سال های قبل و… می باشد و قطعا برنامه ریزی آزمون ارشد، با کیفیت و بازده مطلوب توسط کارشناسان مشاوره تحصیلی که علم لازم و سال ها تجربه در این زمینه را دارند میتواند تدوین شود.
بیشتر بخوانید: آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی و ارشد بدون کنکور
قبولی در آزمون ارشد
قبولی در آزمون ارشد به این دلیل که داوطلبان هر رشته بسیار کمتر از کنکور کارشناسی می باشند و منابع جهت مطالعه کمتر و مشخص تر هستند می تواند بسیار راحت تر از کنکور کارشناسی باشد اما باید توجه داشت که رقابت در همان تعداد محدود داوطلب بسیار شدید می باشد چرا که همگی یک هدف مشترک و یک خواسته را دارند و در واقع شبیه به کنکور کارشناسی که هدف داوطلبان رشته های مختلف است نمی باشد. با این اوصاف با یک برنامه جامع داوطلب می تواند در یک بازه زمانی سه تا پنج ماهه رتبه مطلوبی را در کنکور ارشد خود کسب کنند.
البته در برخی از رشته ها تعداد داوطلبان بیشتر است و قطعا این امر قبولی را سخت تر خواهد کرد. به طور کل قبولی در آزمون ارشد چه در رشته های اصلی چه در رشته های شناور تنها با در دست داشتن منابع معرفی شده و یک برنامه ریزی چند ماهه میتواند بسیار راحت باشد و میتوان گفت که معمولا در آزمون های ارشد بیشتر رقابت بر سر کسب پذیرش در دانشگاه های مطرح میباشد نه کسب رتبه مجاز به انتخاب رشته.
بیشتر بخوانید: منابع ارشد مشاوره خانواده
کنکور آزمون ارشد
کنکور آزمون ارشد تا چند سال پیش برای دانشگاه آزاد و سراسری به صورت مجزا برگزار میشد اما طی چند سال اخیر کنکور دانشگاه آزاد و سراسری ادغام شده اند و داوطلبان انواع دانشگاه ها طی یک آزمون مشترک ارزیابی میشوند و سپس بر اساس انتخاب آن ها و رتبه ای که کسب کرده اند در واحدهای دانشگاهی مختلف پذیرش میشوند.
داوطلبان کنکور آزمون ارشد میتوانند حداکثر دو رشته را برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس انتخاب کنند که یکی از این رشته ها اصلی و در ارتباط با مدرک کارشناسی و دیگری جزء رشته های شناور میباشد که ۶۳ رشته شناور برای انتخاب وجود دارد. کنکور رشته های شناور و اصلی نیز در روزهای مختلفی برگزار میشود تا متقاضیان بتوانند در هر دو کنکور حضور پیدا کنند و تداخلی پیش نیاید. افرادی که در رشته شناور پذیرش میشوند علاوه بر ۳۲ واحد اصلی دوره کارشناسی ارشد، واحدهای پیش نیاز را نیز باید پاس کنند.
بیشتر بخوانید: مشاوره آخرین رتبه های قبولی ارشد
نتایج آزمون ارشد
نتایج آزمون ارشد در دو مرحله از طرف سایت رسمی سازمان سنجش اعلام میشود. در مرحله اول از اعلام نتایج، کارنامه آزمون یا همان تراز و رتبه کسب شده توسط دانشجو و همچنین درصدهایی که در هر درس دریافت کرده است مشخص میشود. پس از این مرحله دانشجویان بر اساس رتبه کسب شده و علاقه خود انتخاب رشته میکنند که این انتخاب رشته بسته به نوع ثبت نام آن ها ممکن است برای دانشگاه های سراسری و یا دانشگاه آزاد باشد و پس از مدتی نتایج نهایی آزمون ارشد یا همان نتیجه انتخاب رشته دانشجو مشخص میشود که در این مرحله دانشگاهی که فرد پذیرش شده است تعیین میشود.
ممکن است اعلام نتیجه آزمون ارشد برای دانشگاه سراسری و آزاد همزمان و توسط سایت سازمان سنجش باشد و یا نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط سایت رسمی دانشگاه آزاد منتشر شود. داوطلبان در هردو حالت میتوانند با مراجعه به سایت های مربوطه و وارد کردن کد پیگیری یا پرونده خود، که بر روی کارت آزمون قرار دارد از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج میتوانید از مراکز مشاوره تحصیلی کمک بگیرید.
بیشتر بخوانید: مشاوره کنکور کارشناسی ارشد
 سوالات متداول
داوطلبان ارشد حداکثر مجاز به چند انتخاب رشته هستند؟
داوطلبان ارشد حداکثر میتوانند در یک رشته اصلی ( مرتبط با مدرک کارشناسی ) و یک رشته شناور ثبت نام کنند.
شرایط ثبت نام کنکور ارشد چگونه است؟
تمام افرادی که دارای مدرک کارشناسی هستند مجاز به ثبت نام میباشند که قوانین و ضوابط بسته به شرایط داوطلب متفاوت است.
داوطلبان چگونه باید بفهمند که چه منابعی را باید مطالعه کنند؟
داوطلبان هم از طریق دفترچه کنکور ارشد و هم از طریق مشاوره تحصیلی میتوانند اسامی منابع را دریافت کنند.
 موفقیت در آزمون ارشد
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه موفقیت در آزمون ارشد
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۰:۳۰ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

تکمیل ظرفیت ارشد چگونه و چه زمانی است؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
تکمیل ظرفیت ارشد فرصتی دوباره و در واقع آخرین فرصت در یک سال تحصیلی برای متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد می باشد. پیش از هر توضیحی باید بدانیم که تکمیل ظرفیت به چه معنا می باشد. در واقع میتوان گفت که تکمیل ظرفیت تلاش دانشگاه ها برای پر کردن صندلی های خالی خود می باشد که دلایل متعددی برای وجود صندلی خالی در دانشگاه وجود دارد. از آنجایی که در چند سال اخیر مسئله تکمیل ظرفیت ارشد با حواشی و نوسانات بسیاری روبرو بوده است از این رو بهتر است برای اطلاع از آخرین تغییرات مصوبه تکمیل ظرفیت از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید.
تکمیل ظرفیت ارشد
مشاوره تحصیلی تلفنی آویژه با صرف حداقل زمان و هزینه می تواند تمامی اطلاعات لازم در خصوص کنکور ارشد و تکمیل ظرفیت آن را در اختیار شما قرار دهد. از آنجایی که طبق تصمیم جدید وزارت علوم پرونده تکمیل ظرفیت برای تمامی دانشگاه ها فعلا بسته شده است از این رو تمامی مطالب ذکر شده برای حالتی می باشد که وزارت علوم مصوبه جدیدی را برای برگزاری مجدد تکمیل ظرفیت ارائه دهد.
بیشتر بخوانید: 
مشاوره تکمیل ظرفیت ارشد
مشاوره تکمیل ظرفیت ارشد شاید به نسبت مشاوره کنکور اولیه ارشد بسیار حیاتی تر و حساس تر باشد چراکه این آخرین فرصت برای افرادی است که در هیچ رشته محلی پذیرش نشده اند یا علاقه ای به رشته و دانشگاهی که در آن پذیرش شده اند ندارد. تکمیل ظرفیت ارشد یک فرصت ایده آل است و مشاوره تکمیل ظرفیت ارشد قطعا باعث افزایش احتمال موفقیت در این شانس مجدد میشود.
شما باید پیش از هر چیزی بدانید که آیا مشمول شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد هستید یا خیر و اینکه به عنوان یک دانشجوی انصرافی، یک دانشجوی پذیرش نشده در انتخاب رشته اولیه، یک دانشجوی پذیرش شده در رشته های اصلی یا شناور، یک دانشجو که مرحله انتخاب رشته را انجام نداده است و… چه شرایط، قوانین و ضوابطی در مورد شما برای شرکت در تکمیل ظرفیت وجود خواهد داشت. مشاوره تکمیل ظرفیت ارشد کمک خواهد کرد که نه تنها از مسائل فوق آگاهی یابید بلکه با آنالیز درستی از رشته محل های معرفی شده، آنها را به گونه ای اولویت بندی کنید که شانس پذیرش شما در رشته مورد علاقه تان افزایش یابد.
بیشتر بخوانید: 
مشاور تلفنی تکمیل ظرفیت ارشد
مشاوره تلفنی تکمیل ظرفیت ارشد خدمتی از طرف برخی مراکز مشاوره تحصیلی می باشد تا امکان بهره مندی از مشاوره تحصیلی در مسئله ای مانند تکمیل ظرفیت ارشد که بسیار حیاتی می باشد برای تمام متقاضیان وجود داشته باشد چرا که ممکن است بنا به دلایل مختلف مانند دسترسی نداشتن به مراکز شهری، ساعت کاری طولانی برای افراد شاغل، دغدغه های روزمره زیاد و… امکان مشاوره حضوری برای برخی از افراد وجود نداشته باشد اما همانطور که تحصیل حق تمامی افراد است بهره مندی از مشاوره تحصیلی نیز میتواند شامل چنین دیدگاهی باشد.
از این رو مشاوره تلفنی تکمیل ظرفیت ارشد به کمک چنین افرادی آمده است تا آخرین فرصت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود را به دلیل عدم اطلاعات کافی از دست ندهند. متقاضیان میتوانند از طریق مشاوره تلفنی تکمیل ظرفیت ارشد از مسائلی مانند زمان ثبت نام، اولویت بندی درست رشته محل ها، قوانین و ضوابط مربوط به شرایط داوطلب و…. اطلاعات لازم را کسب کنند.
بیشتر بخوانید:
ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد
ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دو الی سه هفته پس از اعلام نتیجه نهایی کنکور ارشد ( نتیجه انتخاب رشته ) و پس از ثبت نام کامل دانشجویان پذیرش شده در تمام دانشگاه های سراسری و آزاد صورت میگیرد. پس از اعلام نتیجه نهایی، دانشجویانی که در هر دو دانشگاه سراسری و آزاد شرکت کرده اند نهایتا در یک رشته محل ادامه تحصیل میدهند و در نتیجه در دانشگاه دیگر یک صندلی خالی میماند.
همینطور برخی از افراد از ثبت نام در رشته قبولی خود منصرف میشوند که در این حالت نیز یک جایگاه خالی میماند و همینطور دلایل دیگری برای خالی ماندن ظرفیت دانشگاه ها وجود دارد که باعث میشود دانشگاه ها پس از مشخص شدن صندلی های خالی، لیست رشته های دارای ظرفیت را به سازمان سنجش و پذیرش اعلام کنند و وزارت علوم نیز پس از تصمیم گیری، لیست این رشته ها را در قالب دفترچه تکمیل ظرفیت ارائه میدهد و داوطلبان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد میتوانند تنها در صورت مجاز بود در مرحله اولیه کنکور ارشد، در آزمون تکمیل ظرفیت شرکت کنند. ثبت نام تکمیل ظرفیت هیچ هزینه ای برای داوطلب در پی ندارد و متقاضیان میتوانند به صورت رایگان و اینترنتی ثبت نام کنند.
بیشتر بخوانید: 
زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد
زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد همیشه با نوساناتی همراه بوده است و به طور دقیق نمی‌توان گفت که در چه تاریخی ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد صورت خواهد گرفت. از آنجایی که طبق مصوبه جدید وزارت علوم، تکمیل ظرفیت ارشد برای تمامی دانشگاه های سراسری و آزاد در حال حاضر لغو شده است در نتیجه نمی توان گفت که زمان دقیق ثبت نام چه موقع خواهد بود اما به دلیل اعتراضات مکرر متقاضیان کنکور ارشد و درخواست آنها در مورد لغو برگزار نکردن آزمون تکمیل ظرفیت، این امکان وجود دارد که وزارت علوم طی یک مصوبه جدید، اجرای طرح تکمیل ظرفیت کنکور ارشد را مجاز اعلام کند با این حال در صورت برقرار شدن مجدد آزمون تکمیل ظرفیت ارشد زمان آن ۲الی۳ هفته پس از ثبت نام نهایی دانشجویان خواهد بود و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد به صورت دقیق از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
قبولی در تکمیل ظرفیت ارشد
قبولی در تکمیل ظرفیت ارشد فرصت نهایی برای تمام داوطلبانی است که از رشته محل پذیرش شده خود راضی نیستند، هیچ رشته محلی پذیرش نشده اند یا به هر دلیلی نتوانسته اند انتخاب رشته یا ثبت نام کنند. بنابراین تمام افرادی که در مرحله اول کنکور ارشد شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند میتوانند شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت ارشد امتحان کنند.
البته لیست رشته های ارائه شده در دفترچه تکمیل ظرفیت طبیعتا کمتر از دفترچه کنکور اولیه خواهد بود. نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر فردی در مرحله اول انتخاب رشته پذیرش شود و در آزمون تکمیل ظرفیت نیز شرکت کند و پذیرش شود دیگر حق پشیمان شدن ندارد و باید در همان رشته محلی که در تکمیل ظرفیت قبول شده است ادامه تحصیل دهد. همینطور برای دانشجویان در حال تحصیلی که شرکت کرده اند ثبت نام تنها در صورت انصراف قطعی از دانشگاه در حال تحصیل امکان پذیر است.
بیشتر بخوانید: 
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد نیز مانند زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد تاریخ دقیق و مشخصی ندارد اما در صورت برقراری مجدد آزمون تکمیل ظرفیت انتظار میرود که هفت تا ده روز پس از اتمام ثبت نام، نتایج اعلام شوند. اعلام نتایج برای دانشگاه های سراسری و آزاد ممکن است با یکدیگر و از طریق سایت سازمان سنجش باشد یا دانشگاه آزاد به صورت مجزا نتایج را در سایت رسمی خود قرار دهد.
با این حال داوطلبان برای اطلاع از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد میتوانند به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh. org مراجعه کنند و در منو، روی گزینه کارشناسی ارشد و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کلیک کنند و نتایج را مشاهده کنند. داوطلبان باید کد پیگیری یا کد پرونده خود را در فرم مورد نظر درج کنند تا اطلاعات مربوط به خود را دریافت کنند. کد پیگیری بر روی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وجود دارد. در صورت فقدان کد پیگیری فرد میتواند از طریق دیگر اطلاعات شخصی به صفحه مربوط به خود دسترسی پیدا کند.
سوالات متداول
ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد چه زمانی است؟
زمان ثبت نام را به طور دقیق نمیتوان گفت اما معمولا چند روز بعد از اتمام مهلت ثبت نام دانشجویان میباشد.
آیا ثبت نام تکمیل ظرفیت با پرداخت هزینه همراه است؟
باید گفت که خیر، ثبت نام تکمیل ظرفیت برخلاف کنکور اصلی کاملا رایگان و اینترنتی میباشد.
ثبت نام تکمیل ظرفیت برای افراد در حال تحصیل چگونه است؟
افراد مشغول به تحصیل تنها در صورت انصراف قطعی میتوانند در رشته پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت ثبت نام کنند
 تکمیل ظرفیت ارشد چگونه و چه زمانی است؟
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت ارشد چگونه و چه زمانی است؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۳:۰۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

آیا امکان معافیت سربازان فراری متاهل وجود دارد

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
معافیت سربازان فراری متاهل مانند معافیت های دیگر از مباحث مهم سازمان نظام وظیفه ی عمومی به حساب می آید . همانطور که میدانید به طور کلی معافیت سربازی بسیار بحث پرهیجان و جالبی است . که هر ساله جوانان زیادی به دنبال اطلاعات جامع در این زمینه می گردند . زیرا گرفتن معافیت تنها راهی است که جوانان می توانند از طریق آن اقدام کرده و کارت معافیت از خدمت خود را دریافت کنند . اما سوالی که اینجا مطرح خواهد شد این است که معافیت سربازان فراری متاهل به چه صورت خواهد بود ؟ مدارک معافیت خدمت چیست و مدت زمان معافیت خدمت برای متقاضیان چقدر طول می کشد ؟
آیا امکان معافیت سربازان فراری متاهل وجود دارد
به غیر از مسائل مربوط به انواع معافیت ها مانند : مدارک مورد نیاز معافیت خدمت سربازی ، مدت زمان خدمت و سایر مباحث این چنینی ، سازمان نظام وظیفه شرایط گوناگونی را برای سربازان مهیا کرده است . که از طریق آن ها می توانند شرایط خدمت سربازی خود را بهبود ببخشند . اما این شرایط چیست و چه قوانینی بر آن حاکم است ؟ باید بگوییم که علاوه بر انواع معافیت هایی که سازمان نظام وظیفه برای متقاضیان در نظر گرفته است . کسری خدمت سربازی یک موقعیت خوبی را برای مشمولین ایجاد می کند تا این افراد بتوانند مدت کمتری برای گذراندن دوره ی خدمت خود بگذرانند . زیرا کسر خدمت سربازی برای بیشتر افراد واجد شرایط لحاظ خواهد شد .
ما در این مقاله سعی داریم مشاوره قوانین معافیت به ویژه معافیت سربازان فراری متاهل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . زیرا انواع معافیت ها قوانین خاص خود را دارند . مانند قوانین معافیت تحصیلی ، مشاوره معافیت تحصیلی ، معافیت پزشکی و سایر معافیت ها که در ادامه توضیحاتی راجع به آن ها خواهیم داد . مرکز مشاوره نظام وظیفه و مرکز مشاوره معافیت سربازی اطلاعات جامعی در اختیار مشمولین عزیز خواهند گذاشت .
بیشتر بخوانید: شرایط خدمت سربازی سربازان متاهل
قوانین مربوط به سربازان فراری متاهل
قوانین مربوط به سربازان فراری متاهل به صورت گسترده توسط سازمان نظام وظیفه مطرح شده و به تصویب رسیده است . این قوانین می تواند به مشمولین کمک کند تا راحت تر مشکلات خود را حل کنند . قوانین مربوط به سربازان فراری متاهل مانند دیگر قوانین سازمان نظام وظیفه هر ساله با تغییراتی همراه بوده است . اگر بخواهیم تعریفی کلی از فرار سربازان متاهل داشته باشیم باید بگوییم که سرباز فراری به آن دسته از مشمولینی گفته می شود که به خدمت وظیفه عمومی اعزام شده و پس از گذراندن دوره ای از سربازی به مرخصی آمده و وارد غیبت شده اند . این افراد به عنوان سربازان فراری شناخته می شوند . اگر این افراد توسط پلیس نیروی انتظامی شناخته شوند دستگیر شده و باید به پادگان ها اعزام شوند .
قوانین مربوط به سربازان فراری متاهل مانند سایر سربازان است . این افراد به خاطر متاهل بودن شرایط بهتری را تجربه خواهند کرد . از مزایای بیشتری در طول سربازی بهره مند خواهند شد . میزان مرخصی برای این افراد از سایرین بیشتر است . هم چنین نحوه معافیت سربازان فراری متاهل همواره سوالی است که در ذهن بیشتر مشمولین است . بنابراین بیشتر جوانان به دنبال راهی هستند تا از خدمت سربازی خود مدتی کم کرده یا معافیت بگیرند .
به هر طریقی قصد دارند شیوه ای را انتخاب کنند که خدمت سربازی را برایشان راحت تر جلوه بدهد . برخی به دنبال گرفتن امریه سربازی در سازمان های مختلف و ارگان های دولتی هستند . برخی افراد شرایط مناسبی داشته و به سرعت پس از آغاز دوره ی مشمولیت به دنبال ثبت درخواست معافیت خواهند بود . برخی دیگر از مشمولان نیز از کسری خدمت استفاده می کنند . این افراد ممکن است بتوانند بین ۶ ماه تا یک سال از مدت سربازی خود را کاهش دهند .
بیشتر بخوانید: قانون کسر خدمت سربازان متاهل چگونه است
شرایط سربازان فراری متاهل
شرایط سربازان فراری متاهل از سایر افراد بهتر به نظر می رسد . زیرا سازمان نظام وظیفه برای مشمولین متاهل و دارای فرزند تسهیلات بهتری در نظر گرفته است . این تسهیلات موجب تشویق مشمولین برای تشکیل هرچه سریع تر خانواده خواهند داد . شرایط سربازان فراری متاهل با سربازان غایب کمی متفاوت خواهد بود . زمانی که جوانان پسر به سن ۱۸ سالگی یا به همان سن مشمولیت می رسند . باید تکلیف سربازی خود را هر چه سریع تر روشن کنند . زیرا اگر در موعد مقرر و تعیین شده مراجل اعزام خود را انجاام ندهند وارد غیبت شده و غایب به حساب می آیند .
اما گروهی دیگر از مشمولین هستند که پس از انجام مراحل اعزام و تکمیل مدارک خود به خدمت وظیفه عمومی اعزام می شوند . این افراد در پادگان ها تقسیم بندی می شوند . اما متاسفانه پس از گذشت مدتی از رفتن پشیمان شده و قصد بازگشت به خانه را خواهند داشت . این افراد از پادگان خارج شده و بازنخواهند گشت . این افراد وارد غیبت شده اما دیگر مشمول غایب به حساب نمی آیند . این افراد سرباز فراری لقب خواهند گرفت . شرایط برای این افراد بسیار سخت خواهد بود که در این جا به برخی شرایط اشاره خواهیم کرد .
محروم ماندن از خدمات رفاهی و اجتماعی .
ترس از دستگیر شدن و اعزام شدن مجدد به خدمت سربازی .
پرداخت جریمه به سازمان نظام وظیفه .
تحمیل مجازات های گوناگون و در برخی موارد حبس و زندانی شدن برای ادامه ی فرار از سربازی .
و سایر شرایط که مشمولین می توانند با تماس با مرکز مشاوره آویژه از آن ها مطلع شوند .
بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سربازی
چگونگی معافیت سربازان فراری متاهل
چگونگی معافیت سربازان فراری متاهل به صورتی است که مشمولین باید در مورد آن کاملا مطالعه کرده و اطلاعات کامل درباره آن بدست آورند . یکی از راحت ترین شیوه های معافیت برای سربازان فراری متاهل این است که این افراد جریمه ی نقدی پرداخت کنند . افرادی که به عنوان سربازان فراری به حساب می آیند با توجه به مدت غیبت آن ها پس از فرار می توانند برای خرید خدمت سربازی خود جریمه های نقدی پرداخت کنند . این جریمه ها بر اساس میزان تحصیلات افراد متغیر خواهد بود . بنابراین کسانی که مدرک دیپلم دارند با کسانی که مدرک لیسانس دارند هزینه ی متفاوتی خواهند داشت .
به این نکته دقت کنید که هر چه میزان تحصیلات مشمولین بیشتر باشد ، هزینه ی بیشتری را نیز باید برای جریمه خرید خدمت سربازی پرداخت کنند . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه های جریمه مشمولین غایب برای خرید سربازی از طریق شماره های داده شده با مشاورین ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید . برخی به دنبال معافیت سربازان فراری متاهل هستند . این افراد باید بدانند که تا سال گذشته مدت غیبت سربازان فراری از تاریخ آخرین فرار آن ها مدت ۸ سال بوده است . این قانون برای امسال هنوز هیچ تغییراتی نداشته است .
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با معافیت سربازان فراری متاهل ، قوانین مربوط به سربازان فراری متاهل و شرایط این افراد با مرکز مشاوره آویژه در تماس باشند . مشاورین این مرکز همه روزه در همه ی ساعات روز پاسخگوی شما خواهند بود .
بیشتر بخوانید: مشاوره آنلاین و تلفنی نظام وظیفه
آیا امکان معافیت سربازان فراری متاهل وجود دارد؟
آیا امکان معافیت سربازان فراری متاهل وجود دارد ؟ باید در پاسخ این سوال اینگونه پاسخ دهیم که این افراد فراری می توانند از خدمت معاف شوند . اما معافیت برای این افراد دارای شرایط خاص خود می باشد . افراد واجد شرایط که در بالا راجع به آن ها توضیح دادبم می توانند با تکمیل مدارک مورد نیاز و ثبت درخواست از طریق مراکز خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس + ۱۰ از مزایای معافیت سربازان فراری استفاده کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داده شده تماس بگیرید .
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه
معافیت سربازی
معافیت تحصیلی
معافیت پزشکی
معافیت ایثارگری
معافیت موارد خاص
اخبار خدمت سربازی
خدمت سربازی
خروج از کشور
خرید خدمت سربازی
امریه سربازی
سربازی پزشکان
سرباز معلم
تحصیل همزمان با خدمت سربازی
ملاقات مردمی نظام وظیفه
 آیا امکان معافیت سربازان فراری متاهل وجود دارد
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه آیا امکان معافیت سربازان فراری متاهل وجود دارد
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۸:۰۵ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

قانون کسر خدمت سربازان متاهل چگونه است؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
کسر خدمت سربازان متاهل با سربازان مجرد چه تفاوتی خواهد داشت ؟ سوالی که اینجا مطرحی کردیم از موضوعاتی است که امروزه بسیاری از افراد با آن درگیر شده اند . کسر خدمت سربازان متاهل از اسمش نیز پیداست که برای افراد متاهل و در برخی مواقع افرادی که دارای فرزند هستند کاربرد دارد . اگر بخواهیم به طور کلی مسئله ی کسر خدمت سربازان متاهل را توضیح دهیم باید مشمولین این مسئله را در نظر داشته باشند که شرایط و ضوابط برای افراد متاهل با افراد مجرد متفاوت خواهد بود . زیرا افراد متاهل که همسر و فرزند دارند دارای وظایف و مسثولیت هایی هستند که افراد مجرد با آن ها درگیر نمی شوند . این افراد باید همراه با سربازی سر کار رفته تا بتوانند خرج زن و فرزند خود را بدهند .
شرایط خدمت سربازان متاهل
شرایط خدمت سربازان متاهل با شرایط افراد مجرد همانطور که در بالا نیز توضیح داده شد متفاوت خواهد بود . شرایط خدمت سربازان متاهل به این صورت می باشد که می توانند از تسهیلات ویژه ای برخوردارند . اگز بخواهیم راجع به اصلی ترین و مهم ترین شرایط خدمت سربازان متاهل صحبت کنیم می توانیم از موارد زیر نام ببریم .
شرایط خدمت سربازان متاهل بر اساس قوانین نظام وظیفه :
کسری خدمت چند ماهه به ازای داشتن هر فرزند .
گذراندن خدمت وظیفه عمومی در شهری که همسر مشمول حضور دارد .
شزایط بهتر مرخصی گرفتن برای افراد متاهل .
بیشتر بخوانید: کسری خدمت سربازان متاهل
کسر خدمت سربازان متاهل بدون فرزند
کسر خدمت سربازان متاهل بدون فرزند یکی دیگر از موضوعات جذاب این مقاله است . ما سعی داریم در این جا مباجث مرتبط با کسر خدمت سربازان متاهل بدون فرزند را مورد بررسی قرار دهیم . برخی این سوال را می پرسند که آیا در قوانین جدید کسر خدمت سربازان متاهل بدون فرزند نیز مورد تایید قرار می گیرد یا خیر ؟ یا اینکه آیا قوانین کسر خدمت سربازانی که همسر و فرزند دارند در سازمان نظام وظیفه تصویب شده است یا خیر ؟ در این قوانین مبحث کم شدن مدت خدمت وظیفه به میزان ۳ ماه برای افراد متاهل به گوش می رسید . این شنیده ها باعث خوشحالی برخی افراد مشمول متاهل شده بود . اما باید بگوییم که این ها شایعاتی بیش نیست . در واقع فقط یک مبحثی است که مطرح شده و فقط در حد یک پیشنهاد می باشد .
مدت کسر خدمت سربازان متاهل
مدت کسر خدمت سربازان متاهل همانطور که می دانید در شرایط مختلف متفاوت می باشد . در اصل مدت کسر خدمت سربازان متاهل که دارای فرزند هستند با افراد متاهلی که فرزند ندارند متفاوت خواهد بود . در ادامه تمام این شرایط را در مورد مدت کسر خدمت این سربازان متاهل و فرزند دار توضیح خواهیم داد .
بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سربازی
قانون کسر خدمت سربازان متاهل
قانون کسر خدمت سربازان متاهل که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم به مشمولین کمک می کند تا بتوانند راجت تر از این قانون های کسری خدمت متاهلاستفاده کرده و سریع تر به نتیجه برسند .
اولین و مهم ترین قانون کسری خدمت متاهلیناین است که این مشمولین می توانند در شهر مجل سکونت همسرشان مشغول به خدمت شوند .
هم چنین از دیگر قانون کسر خدمت این سربازان متاهلاین است که زمان مزخصی این افراد که در سال های گذشته ۲۲ روز بود به ۳۰ روز تغییر کرده است . این نیز از مزیت های کسر خدمت برای افراد متاهل می باشد .
بیشتر بخوانید: شرایط خدمت سربازی سربازان متاهل
انواع کسری حدمت سربازی :
مشمولبن عزیز می توانند برای کسب اطلاعات در تمامی زمینه های نظام وظیفه مانند قوانین معافیت تحصیلی ، انواع معافیت سربازی ، شرایط کسر خدمت سربازان متاهل و راهنمایی درباره ی مدارک مورد نیاز معافیت خدمت سربازی و مدت زمان معافیت با مرکز مشاوره نظام وظیفه در تماس باشند . زیرا سازمان نظام وظیفه در همه زمینه های معافیت و کسری خدمت سربازی و هم چنین کسری خدمت سربازان دارای همسر قوانینی تصویب کرده است که خوانندگان عزیز باید از آن ها مطلع شوند تا بتوانند برای هر کدام از آن ها اقدام کرده و به نتیجه برسند .
مزایای ازدواج و داشتن فرزند برای متاهلین
در مورد کسر خدمت سربازان این مشمولین همسردار باید بگوییم از آنجایی که متاهلین دارای تعهد به همسر و فرزند خود هستند قادر نخواهند بود که مانند سایر مشمولین همه ی وقت خود را برای سربازی بگذرانند . برخی بر این باورند که باید برای متاهلین نیز نوعی معافیت در نظر گرفته شود . هم چنین باید بگوییم با تلاش فراوان نمایندگان مجلس ، سازمان نظام وظیفه عمومی هیچ قانونی در این باره تصویب نکرده است . اما از طرف دیگر سازمان نظام وظیفه تسهیلات ویژه ای برای کسری مشمولین قرار داده است . این قانون نیز بر اساس بیانیه ی مقام معظم رهبری تصویب شده است .
بیشتر بخوانید: مشاوره آنلاین و تلفنی نظام وظیفه
شرایط کسری های خدمت :
در گروه اول مدت کسری های خدمت نظام وظیفه متاهلین که دارای فرزند هستند به این صورت است که این افراد می توانند به ازای هر فرزند از سه ماه کسری خدمت بهره مند شوند . همچنین مشمولین باید دقت داشته باشند که غیبت این افراد هیچ تاثیری در میزان کسری خدمتشان نخواهد داشت و یعنی این مشمولین با داشتن غیبت نیز می توانند از این مدتی که برای کسر خدمت سربازان نظام وظیفه متاهل در نظر گرفته اند بهره مند شوند .
متاهلین بی فرزند
مدت کسری خدمت متاهلین که فرزند ندارند باید بگوییم که به این افراد هیچ گونه کسری خدمتی تعلق نخواهد گرفت . مگر آنکه قانونی از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی برای آن ها صادر شود .
متاهلین فرزنددار
باید توجه داشته باشید که این پیشنهاد به این صورت بوده است که کسری خدمت سربازان بدون فرزند به مدت ۳ ماه می باشد . ولی متاسفانه تا به امروز هیچ اعلام نظری درمورد آن صورت نگرفته است . یعنی کسری خدمت سربازان بی فرزنددر سال های اخیر مانند دیگر سربازان مشمول بوده و دچار هیچ تغییری نشده است . البته لازم به ذکر است که بدانید سازمان نظام وظیفه ی عمومی کسر خدمت متاهلین بدون فرزند را اینگونه قرار داده است که افراد متاهل بتوانند از مرخصی های بیشتری نسبت به سایر مشمولین استفاده کرده تا خدایی ناکرده خلل و ناراحتی در زندگی مشترکشان ایجاد نشود .
مدت کسر خدمت سربازان فرزند دار و متاهل به این صورت است که این افراد چه فرزند داشته باشند چه نه باید در طول هفته برای سه روز پس از ساعت کاری به مرخصی بروند .
مشمولین عزیز می توانند برای مشاوره کسری خدمت و سایر مشاوره های نظام وظیفه مانند مشاوره معافیت تحصیلی ، مدارک معافیت خدمت و هم چنین قوانین معافیت تجصیلی با مرکز مشاوره آویژه در تماس باشند .
بیشتر بخوانید: آخرین تغییرات خدمت سربازی
کسری های خدمت وظیفه عمومی :
کسری خدمت فرزندان ایثارگران : به فرزندان ایثارگر که پدرشان درصد جانبازی یا مدت جبهه و ایثارگری دارد تعلق می گیرد .
کسری خدمت دانشجویان فوق لیسانس و دکتری : به افراد با تجصیلات ویژه تعلق می گیرد . این افراد می توانند با انجام پروژه های کسری خدمت از طریق بنیاد امور نخبگان می توانند از کسری خدمت سربازی بهره مند شوند .
کسر خدمت سربازان دارای همسر : به افرادی که متاهل هستند و فرزند دارند تعلق می گیرد . این افراد بر اساس قانون دوران خدمت راحت تری را نسبت به سایر افراد می گذرانند .
نکته مهم
از این رو سازمان نظام وظیفه عمومی کسر خدمت سربازان متاهل را در دستور کار خود قرار داده و قوانین ویژه ای را برای آن ها در نظر گرفته است . در سال های جاری به دلیل کمبود اطلاعات کافی ، بسیاری از مشمولین نگران این مسئله بودند که چگونه بتوانند با داشتن زن و فرزند به خدمت سربازی بروند . این مشمولین متاهل نگران شیوه ی گذراندن ۲۱ ماه خدمت سربازی خود بودند که باید این مدت را از خانواده و همسر خود دور باشند . اما این روزها مشمولین می توانند با استفاده از مشاوره قوانین معافیت و مشاوره در زمینه کسر خدمت ، از کسری خدمت سربازی به ویژه کسر خدمت سربازان متاهل بهره برده و مدت سربازی خود را کوتاه تر کنند .
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه
معافیت سربازی
معافیت تحصیلی
معافیت پزشکی
معافیت ایثارگری
معافیت موارد خاص
اخبار خدمت سربازی
خدمت سربازی
خروج از کشور
خرید خدمت سربازی
امریه سربازی
سربازی پزشکان
سرباز معلم
تحصیل همزمان با خدمت سربازی
ملاقات مردمی نظام وظیفه
 قانون کسر خدمت سربازان متاهل چگونه است؟
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه قانون کسر خدمت سربازان متاهل چگونه است؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۱۴ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر چگونه است ؟

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
معافیت سربازی کفالت خواهر از انواع معافیت های کفالت به شمار می رود . این روزها مشمولین زیادی از معافیت سربازی کفالت خواهر بهره مند می شوند . اما سوال این جاست که چرا و چگونه ؟ باید بگوییم افرادی که می خواهند از معافیت سربازی کفالت خواهر استفاده کنند باید از شرایطی بهره مند باشند که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا آن ها را معرفی و اعلام عمومی کرده است . همانطور که می دانید سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا ضوابط و قوانینی وضع کرده است که بر اساس آن ها مشمولین می توانند از تمامی موارد و شرایط نظام وظیفه بهره مند شوند .
شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر
این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که قوانین نظام وظیفه در سال های اخیر دچار تغییر و تحولاتی شده است که باید مشمولین از آن ها باخبر باشند . برخی قوانین مهم معافیت نیز دستخوش این تغییرات قرار گرفته است . ما در این مقاله به تمام این نکات خواهیم پرداخت . معافیت هایی که سازمان نظام وظیفه عمومی برای مشمولین در نظر گرفته اند در زیر به طور کامل آورده شده است :
معافیت های اعلام شده از سوی نظام وظیفه :
معافیت پزشکی
معافیت ایثارگری
معافیت نخبگان
معافیت سنی
معافیت سربازی کفالت برادر
معافیت مددجویی
معافیت تحصیلی
معافیت کفالت پدر
معافیت سربازی کفالت خواهر
معافیت کفالت مادر
و سایر معافیت های کفالت
بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت خدمت سربازی
درباره ی چگونگی استفاده از معافیت سربازی کفالت خواهر و شرایطی که مشمولین برای استفاده از این نوع معافیت باید داشته باشند نیز حرف خواهیم زد . پس ما را همراهی کنید .
کفالیت پدر مسن
کفالیت مادر بدون زوج
کفالیت پدر ناتوان و مریض
کفالیت مادربزرگ
کفالیت پدربزرگ
معافیت سربازی کفالیت خواهر
کفالیت برادر کبیر
کفالیت فرزند
کفالیت برادر صغیر
همه ی این ها زیر شاخه ای از مشهورترین نوع معافیت یعنی همان معافیت کفالت می باشند که برای کسب اطلاعات در زمینه شرایط این نوع معافیت ها ادامه ی مقاله را بخوانید .
شرایط اصلی بهره مندی از انواع معافیت های کفالت شامل :
رسیدن مشمول به سن مشمولیت .
وارد نشدن به غیبت .
تک پسر بالای ۱۸ سال .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت خدمت سربازی چیست
شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر
شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر بسیار ساده است . هر مشمولی که پس از سن ۱۸ سالگی به مشمولیت برسد و از شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر که در ادامه آمده است بهره مند باشد می تواند برای گرفتن معافیت خدمت سربازی کفالت خواهر اقدام کند . در واقع این شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر شامل چهار شرط اصلی است که با هم خواهیم خواند .
اصلی ترین شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر :
بر اساس شرایط و ضوابط معافیت کفالت خواهر مشمول باید پدرش فوت کرده باشد .
از دیگر شرایط معافیت کفالت خواهر این است که مشمول تنها برادر بالای سن ۱۸ سال برای خواهر خود بوده باشد .
مشمول باید با خواهر خود از یک و پدر و مادر باشند تا بتواند از شرایط معافیت خدمت سربازی کفالت خواهر بهره بگیرد .
خواهر مشمول نباید دارای فرزند و همسر باشد تا بتواند از طریق برادر خود مراقبت و نگهداری شود .
این شرایط اصلی و مهمی است که مشمولین برایمعافیت خدمت سربازی کفالیت خواهر باید از آن استفاده کنند . افرادی که این شرایط معافیت کفالت خواهر را دارا می باشند . هر چه سریع تر برای انجام مراحل اقدام کنند زیرا ممکن است قوانین در ماه های آینده دچار تغییر و تحول شوند .
بیشتر بخوانید: انواع معافیت کفالت
مراحل معافیت سربازی کفالت خواهر
مراحل معافیت سربازی کفالت خواهر مانند سایر معافیت های کفالت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی صورت می گیرد . از مهم ترین مراحل معافیت سربازی کفالت خواهر میتوان از جمع آوری مدارک و ارائه ی آن به سازمان نظام وظیفه نام برد .
مدارک لازم برای معافیت خدمت سربازی کفالت خواهر و گذراندن مراحل معافیت سربازی کفالت خواهر :
شناسنامه مشمول و کپی آن
کارت ملی مشمول
کپی شناسنامه مادر مشمول
گواهی فوت پدر مشمول
شناسنامه خواهر مشمول و کپی آن
فرم تحقیق وضعیت
فرم معاینه اولیه پزشکی
فرم واکسیناسیون
فرم وضعیت مشمولین
عکس مشمول به صورت پرسنلی و رنگی
گواهی آخرین مدرک تحصیلی
و مدارک دیگری که مشمولین می توانند با تماس با مشاورین مرکز مشاوره آویژه از آن ها مطلع شوند .
بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای معافیت کفالت چیست
قوانین معافیت سربازی کفالت خواهر
قوانین معافیت سربازی کفالت خواهر در مورد شاغل بودن خواهر چنین آمده است که شغل خواهر هیچ مانعی برای گرفتن معافیت سربازی کفالیت خواهر برای مشمولین نخواهد بود . برادر می تواند در صورت شاغل بودن خواهر نیز کفالت او را به عهده بگیرد . هم چنین در قوانین و ضوابط معافیت کفالت خواهرآمده است که مشمول باید تنها برادر تنی خواهر خود باشد که بالای ۱۸ سال سن دارد . اما این قانون از قوانین معافیت سربازی کفالت خواهر این تبصره را نیز شامل می شود که مشمولی اگر بر اثر بیماری یا فوت قادر به مراقبت از خواهر خود نباشد . برادر دیگر می تواند برای معافیت خدمت سربازی کفالت خواهرخود اقدام کند .
از دیگر ضوابط معافیت کفالت خواهر که بسیار مهم تلقی می شود این است که مشمول می تواند حتی کفالت خواهر خود را که تحت پوشش سازمان های حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد نیز می باشد را به عهده بگیرد . این در صورتی است که از سایر شرایط معافیت کفالت خواهر بهره مند باشد .
نحوه گرفتن معافیت سربازی کفالت خواهر
نحوه گرفتن معافیت سربازی کفالت خواهر به این صورت خواهد بود که مشمول باید پس از جمع آوری مدارکی که در بالا از آن ها نام برده شد ، درخواست معافیت خدمت سربازی کفالت خواهر را بدهد . درخواست او از سوی سازمان نظام وظیفه مورد تایید واقع می شود . سپس نحوه گرفتن معافیت سربازی کفالت خواهر این است که مشمول مدارک را به سازمان تحویل داده و در تاریخ تعیین شده باید در کمیسیون شرکت کند . پس از بررسی مدارک در جلسه سازمان نظام وظیفه ، معافیت کفالت مشمول صادر خواهد شد . مشمولین پس از رای صادر شده می توانند کارت معافیت سربازی کفالیت خواهر را دریافت کنند . مشمولین باید در نظر داشته باشند که صادر شدن کارت معافیت کفالت دائم فقط در زمان صلح اعتبار دارد . یعنی مشمول می تواند از این کارت در زمان صلح استفاده کند . در زمان جنگ آن دسته از افرادی که از معافیت دائم کفالت بهره مند بوده اند باید بر اساس تصمیم سازمان نظام وظیفه و ستاد نیروهای مسلح عمل کرده و به جبهه بروند .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت کفالت سربازی چگونه است
مشاوره نظام وظیفه
معافیت خدمت سربازی کفالت خواهر می تواند از نوع معافیت هایی باشند که این روزها مشمولین در مورد آن تحقیق می کنند . اما قبل از هر چیز مشمولین باید با دقت به این نکات توجه داشته باشند که قبل از هر اقدامی مطلع شوند که آیا شرایط بهره مندی از معافیت سربازی کفالیت خواهر یا معافیت های کفالت دیگر را خواهند داشت یا خیر . معافیت های دیگری که زیر شاخه ی معافیت کفالت می باشند نیز در این مقاله توضیح داده شده است .
هر یک از این معافیت ها دارایی شرایط و قوانین مختص خود هستند . برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به قوانین و ضوابط این معافیت ها مشمولین می توانند از مشاوره نظام وظیفه و مشاوره معافیت خدمت سربازی که توسط مرکز مشاوره آویژه به مشمولین ارائه می شود استفاده کنند . مشمولین می توانند بزای راهنمایی بیشتر در تمام زمینه های نظام وظیفه به ویژه در زمینه ی معافیت ها هم چنین معافیت سربازی کفالت خواهر با این مرکز تماس بگیرند . مشاورین ما همه ی ساعات روز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود . اما ما در این مقاله به طور خاص و ویژه راجع به معافیت سربازی کفالیت خواهر صحبت خواهیم کرد .
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه
معافیت سربازی
معافیت تحصیلی
معافیت پزشکی
معافیت ایثارگری
معافیت موارد خاص
اخبار خدمت سربازی
خدمت سربازی
خروج از کشور
خرید خدمت سربازی
امریه سربازی
سربازی پزشکان
سرباز معلم
تحصیل همزمان با خدمت سربازی
ملاقات مردمی نظام وظیفه
  شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر چگونه است ؟
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه شرایط معافیت سربازی کفالت خواهر چگونه است ؟
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۱۵ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۱
بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل به چه بیماری هایی گفته می شود ؟ آیا مشمولین می توانند از بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل استفاده کرده و معافیت سربازی خود را بگیرند ؟ این سوالی است که بسیاری از مشمولین به آن فکر می کنند . اما مشمولین در چه سنی باید بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل را بشناسند تا بتوانند از آن استفاده کنند ؟ شناخت بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل چه کمکی به مشمولین خواهد کرد ؟
بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
اگر بخواهیم به طور دقیق در مورد بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل صحبت کنیم باید بگوییم بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل به بیماری هایی گفته می شود که مشمولین می توانند در حین تحصیل نیز با داشتن آن ها معافیت پزشکی بگیرند .
همانطور که می دانید خدمت سربازی یکی از وظایف پسران ایرانی است . این افراد ذکور پس از آن که وارد سن نوزده سالگی می شوند باید تصمیمات مهمی برای زندگی خود بگیرند .این تصمیمات مانند ادامه تحصیل در دانشگاه ، شروع یک حرفه ی خوب و مهم تر از هم تعیین تکلیف برای رفتن به خدمت سربازی است . بنابراین برای جوانان سن نوزده سالگی سن مشمولیت محسوب می شود . در سال های اخیر جوانان بسیاری در تلاش هستند تا به نحوی از رفتن به خدمت سربازی معاف شوند .
اما پیدا کردن راه و روش گرفتن انواع معافیت ها کار ساده ای نیست . باید انواع معافیت ها را شناخت و روش گرفتن آن ها را آموخت . در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد . حال پس از شناخت انواع معافیت ها با بیماری های معافیت های پزشکی حین تحصیل آشنا خواهید شد . همانطور که این روزها مشاهده می کنیم معافیت پزشکی شایع ترین نوع معافیت به حساب می آید . سازمان نظام وظیفه عمومی قوانین بسیاری را نیز برای این نوع معافیت تصویب کرده است .
بیشتر بخوانید: درخواست معافیت پزشکی حین تحصیل در دانشگاه
لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل با قوانین تصویب شده از طرف سازمان نظام وظیفه عمومی در این سایت در اختیار مشمولین قرار خواهد گرفت . به دلیل گستردگی لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل ما تلاش کردیم تمام نکات و قوانین مهم این لیست را در اختیار خوانندگان عزیز قرار دهیم .
مشمولین و هم چنین علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات در زمینه های مشاوره نظام وظیفه و مشاوره معافیت خدمت سربازی با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرند . مرکز مشاوره آویژه بزرگترین مرکز مشاوره نظام وظیفه در ایران می باشد که مشاورین متخصص را در اختیار گرفته تا همه روزه پاسخگوی مشمولین عزیز خواهند بود .
بیشتر بخوانید: شرایط معافیت پزشکی سربازی را بدانیم
در اینجا لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل به همراه توضیحی مختصر درباره ی هر کدام را در اختیارتان خواهیم گذاشت . ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید .
لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
بیماری های پوستی : اگزما
بیماری های قلبی : مشکلات مادرزادی قلبی
بیماری های عمومی : چاقی و لاغری
بیماری های عدد مترشحه : هیروئید و پاراتیروئید
ببیماری های دستگاه تناسلی : واریکوسل
بیماری های اعصاب و روان : وسواس فکری
بیماری های استخوان و اسکلت : انحرافات ستون فقرات
بیماری های ریوی : فیبروز ریه ناشی از اسکار
بیماری های گوش و حلق و بینی : کر و لالی
بیماری های فک و دهان و دندان : ناهنجاری های استخوانی فک و صورت
بیماری های عفونی : هپاتیت و سل
بیماری های روماتولوژی : بیماریهای متابولیک استخوانی
بیماری های چشم : دوربینی و نزدیک بینی
بیماری های خون و آنکولوژی : اختلالات ارثی گلبول قرمز
بیماری های داخلی مغز و اعصاب : انواع اختلالات غیر طبیعی اعضای بدن
بیماری های دستگاه گوارش : تومورهای مادرزادی
بیماری های جراحی مغز و اعصاب : تومورهای خوش خیم ستون فقرات
بیشتر بخوانید: مراحل معافیت پزشکی در حین تحصیل
انواع بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
انواع بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل بر اساس ماده ۱۰ آیین نامه ی تنظیم شده ی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا می باشد . در این ماده قانون آمده است که زمانی که مشمولین به تحصیل اشتغال دارند و از معافیت تحصیلی بهره مند می شوند نمی توانند برای معافیت پزشکی اقدام کنند . زیرا استفاده کردن از دو نوع معافیت قانونی نخواهد بود . مشمولینی که می خواهند از معافیت پزشکی استفاده کنند یا باید تحصیلشان تمام شده باشد یا اخراج شده باشند و یا اینکه ترک تحصیل کرده باشند .
بر اساس انواع بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل برخی از این افراد می توانند از معافیت پزشکی حین تحصیل نیز استفاده کنند . برای اطلاع از اخبار و قوانین این نوع معافیت ها با مرکز مشاوره آویژه در تماس باشید .
آیین نامه بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
آیین نامه بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل به صورت کلی در مورد مشمولین در ماده ۳۲ از قوانین مشمولین را از نظر جسمانی در چهار گروه دسته بندی می کند . در این آیین نامه ی بیماری های معافیت پزشکی در حین تحصیل شما می توانید ببینید در کدام گروه قرار دارید و چه نوع معافیتی به شما تعلق می گیرد :
دسته بندی مشمولین از نظر جسمی و روجی بر اساس آیین نامه و ضوابط بیماری های معافیت پزشکی :
گروهی که از سلامت کامل بهره می برند و باید به خدمت سربازی رفته و ۲۱ ماه دوره ی خدمت ضر.رت را بگذرانند .
گروهی که مشکلات جسمی و روحی دارند و بر اساس رای شورای پزشکی می توانند از معافیت دائم استفاده کنند .
برخی افراد بر اثر عدم رشد و داشتن بیماری نیاز دارند که به طور موقت از رفتن به سربازی معاف شوند . این افراد معافیت موقت می گیرند .
برخی دیگر نیز به دلیل بیماری نمی توانند از پس کارهای رزمی سنگین در دوره ی خدمت سربازی بر بیایند . بنابراین معافاز خدمات رزمی خواهند شد .
بیشتر بخوانید: مراحل معافیت پزشکی خدمت سربازی
شرایط بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
شرایط بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم وابسته به مقطع تحصیلی نخواهد بود . مشمولین بر اساس شرایط بیماری های معافیت پزشکیمی توانند برای گرفتن معافیت پزشکی اقدام کرده و کارت معافیت خود را هرچه سریع تر دریافت کنند .
در اینجا انواع معافیت ها را برای مشمولین ذکر خواهیم کرد :
معافیت پزشکی که بیماری های مرتبط با معافیت های پزشکی حین تحصیل نیز در این گروه قرار می گیرند .
معافیت کفالت مانند گرفتن کفالت مادر بدون شوهر یا کفالت پدر بیمار و از کار افتاده .
معافیت ایثارگری برای فرزندان شهدا و ایثارگران و آزادگان .
معافیت مددجویان بهزیستی و کمیته امداد .
معافیت تک فرزندی که در گروه معافیت کفالت نیز جای دارد .
معافیت بنیاد ملی نخبگان برای افراد فوق لیسانس و بالاتر .
معافیت بخشودگی سنی برای افراد غایب و سربازان فراری .
معافیت تحصیلی برای کسانی که ادامه تحصیل می دهند .
اما برای اقدام معافیت برای بیماری های مرتبط با معافیت پزشکی حین تحصیل باید اطلاعات کاملی در ارتباط با این بیماری ها بدست آوریم . این اطلاعات به مشمولین کمک خواهد کرد تا بتوانند سریع تر مراحل معافیت خود را حین تحصیل انجام داده و به نتیجه ای مطمئن خواهند رسید .حال سوال این است که از کجا باید شروع کرد ؟ چگونه می توانیم برای انواع معافیت های پزشکی اقدام کنیم ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات با ما همراه باشید . با مشاورین ما تماس بگیرید .
گرچه قوانین نظام وظیفه نسبت به سال های قبل با تغییراتی همراه بوده است . اما ما سعی کردیم به روزترین قوانین مرتبط با بیماری های معافیت پزشکی را در اختیار مشمولین عزیز قرار دهیم . به این دلیل که مشمولین باید با توجه به بیماری خود بندها و ماده های مربوط به آن را مطالعه کرده تا بتوانند سریع تر مراحل معافیت خود را انجام دهد .
بیشتر بخوانید: انواع بیماری های معافیت پزشکی خدمت سربازی
خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه
معافیت سربازی
معافیت تحصیلی
معافیت پزشکی
معافیت ایثارگری
معافیت موارد خاص
اخبار خدمت سربازی
خدمت سربازی
خروج از کشور
خرید خدمت سربازی
امریه سربازی
سربازی پزشکان
سرباز معلم
تحصیل همزمان با خدمت سربازی
ملاقات مردمی نظام وظیفه
 لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه لیست بیماری های معافیت پزشکی حین تحصیل
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۰۷ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

مشاوره آنلاین نظام وظیفه

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۳
مشاوره آنلاین نظام وظیفه یکی از موثرترین و مفید ترین راه های ارتباطی مشمولین با اطلاعات و قوانین سازمان نظام وظیفه می باشد . زیرا آخرین و به روز ترین اطلاعات از طریق مشاوره آنلاین نظام وظیفه به مشمولین داده می شود . این روزها نیز مانند گذشته بحث معافیت سربازی یکی از اصلی ترین و هیجان انگیزترین مباحث برای همه مشمولین است . زیرا کسی را نمی توان پیدا کرد که از رفتن به خدمت سربازی خرسند و خوشحال باشد . امروزه درصد زیادی از جوانان در کشورمان تقاضای معافیت دارند . زیرا دوره ی دو ساله ی خدمت ضرورت را یکی از سخت ترین دوران زندگی خود قلمداد می کنند . بنابراین مشاوره نظام وظیفه و البته مشاوره آنلاین نظام وظیفه این کمک را به جوانان کرده است تا بتوانند راهنمایی های لازم در خصوص تسهیلات ارائه شده از سوی سازمان نظام وظیفه را دریافت کنند .
مشاوره آنلاین نظام وظیفه
هم چنین مرکز مشاوره آویژه یکی از بهترین بخش های مشاوره آنلاین نظام وظیفه به حساب می آید . که جوانان را در تمام زمینه های خدمت وظیفه عمومی راهنمایی و کمک می کند . جوانان در کشور ما با داشتن تنها ۱۸ سال باید برای خدمت رفتن و دور شدن از خانواده تصمیمات مهمی را بگیرند . این افراد برای این تصمیم بزرگ باید درس را رها کرده و به خدمت دوره ی ضرورت بروند . اما آیا نیاز است همه به خدمت سربازی بروند ؟ یا همه ی افراد متقاضی باید دوره ی دو ساله ی خدمت را بگذرانند یا تبصره ای وجود دارد که مدت دوره خدمت ضرورت را کوتاه کنند ؟ همه ی این سوالات پاسخ هایی دارند که می توانید از طریق مشاوره آنلاین نظام وظیفه به آن ها برسید .
بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سربازی
مرکزمشاوره آنلاین نظام وظیفه بهترین و مطمئن ترین پایگاه اطلاع رسانی به مشمولین عزیز می باشد . کسانی که برای استفاده از انواع خدمات نظام وظیفه به دنبال اطلاعات و راهنمایی های جامع می گردند می توانند از طریق مرکزمشاوره آنلاین نظام وظیفه بهترین اطلاعات و به روز ترین اخبار ها را دنبال کنند . زیرا امروزه قوانین زیادی تصویب شده است که جوانان بتوانند با گرفتن مشاوره ای مناسب از معافیت های خدمت سربازی ، کسری های خدمت وظیفه عمومی ، امریه های سازمان ها و ارگان های دولتی و سایر تسهیلات نظام وظیفه بهره بگیرند . با این وجود مرکزمشاوره آنلاین نظام وظیفه راهی مطمئن برای رسیدن به بهترین نتیجه هاست .
معافیت خدمت سربازی نظام وظیفه یکی از بهترین روش های نرفتن به خدمت سربازی تلقی می شود . از طریق استفاده از این معافیت ها ، مشمولین می توانند کارت معافیت خود را سریعا دریافت کنند . انواع معافیت های گوناگونی هرساله ارائه می شود که با داشتن شرایط مناسب می توان از آن ها بهره مند شد . فقط کافی است که مشمولین به موقع برای این معافیت ها اقدام کنند . زیرا انجام دادن کارهای مربوط به خدمت وظیفه ی عمومی نیازمند وقت بسیار می باشد . اگر کارهای معافیت ، اعزام به خدمت ، گرفتن امریه و کسری های خدمت با تاخیر انجام شود . ممکن است مشمولین از مزایای آن ها بی بهره بمانند .
پس برای استفاده از هرگونه تسهیلات مربوط به خدمت وظیفه عمومی مشمولین می توانند مراحل کار را مرور کرده و مدارک مورد نیاز خود را سریعا جمع آوری کنند . داشتن اطلاعات به مشمولین کمک می کند تا بهتر و سریع تر به نتیجه برسند .
بیشتر بخوانید: مشاوره معافیت خدمت سربازی
مشاوره آنلاین نظام وظیفه معافیت
مشاوره آنلاین نظام وظیفه معافیت از پر مخاطب ترین بخش ها به حساب می آید . که مشمولین به این نوع مشاوره بسیار علاقه مند هستند . زیرا بخش مشاوره آنلاین نظام وظیفه معافیت راه کارهای اساسی و مهمی را در اختیار مشمولین قرار می دهد تا با توجه به شرایط خود بهترین روش را برای معافیت انتخاب کنند . زیرا همانطور که می دانید معافغیت خدمت سربازی بحث گسترده ای است که قوانین بسیاری برای هر یک از آن ها تصویب شده و هر ساله تغییراتی نیز در آن ها ایجاد می شود . بنابراین به روز بودن اطلاعات و استفاده از مشاوره آنلاین نظام وظیفه معافیت می تواند گزینه ی خوبی برای گرفتن نتیجه ی مناسب باشد . در اینجا انواع معافیت ها را بررسی خواهیم کرد .
انواع معافیت های خدمت سربازی وظیفه عمومی :
معافیت های پزشکی
معافیت های کفالت
معافیت ایثارگران و جانبازان
معافیت مددجویان
معافیت بخشودگی سنی
معافیت تحصیلی
معافیت تک فرزندی
معافیت سازمان ملی نخبگان
این معافیت ها هر کدام بخش های مختلفی دارند . امروزه بخش معافیت های پزشکی و معافیت های کفالت پرمخاطب ترین نوع معافیت محسوب می شوند . زیرا بسیاری از مشمولین از این معافیت ها استفاده کرده و کارت معافیت سربازی خود را دریافت می کنند . برای هریک از این معافیت ها توضیحات مختصری در اختیار مشمولین قرار خواهیم داد .
بیشتر بخوانید:شرایط معافیت سربازی چگونه است
فهرست بیماری های معافیت پزشکی :
بیماری های عفونی
بیماری های جراحی مغز و اعصاب
بیماری های اعصاب و روان
بیماری های عمومی
بیماری های چشم
بیماری های گوش و حلق و بینی
بیماری های فک و دهان و دندان
بیماری های دستگاه گوارش
بیماری های قلبی
بیماری های پوستی و بافت های زیر پوستی
بیماری های روماتولوژی و بافت همبند
بیماری های استخوان و اسکلت
بیماری های غدد مترشحه
بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی
بیماری های خون و آنکولوژی
بیماری های داخلی مغز و اعصاب
بیماری های ریوی
انواع معافیت های کفالت خدمت سربازی :
معافیت کفالت پدر
معافیت کفالت مادر
معافیت کفالت خواهر
معافیت کفالت برادر کبیر
معافیت کفالت همسر
معافیت کفالت برادر صغیر
معافیت کفالت جده
معافیت کفالت جد
معافیت کفالت فرزند
معافیت کفالت تک پسری
 مشاوره آنلاین نظام وظیفه خرید خدمت
مشاوره آنلاین نظام وظیفه خرید خدمت نیز به مشمولین اطلاعات و راهنمایی در زمینه های خرید خدمت سربازی می دهد . خیلی از عزیزان متقاضی خرید خدمت سربازی از شرایط و قوانین این کار اطلاعاتی در دست ندارند . به این ترتیب دچار مشکل شده و نمی توانند به درستی تصمیم بگیرند . به همین دلیل این مراکز مشاوره آنلاین بهترین منبع برای دریافت آخرین اخبار نظام وظیفه می باشند . برای خرید خدمت سربازی مشمولین باید دارای شرایط ویژه ای باشند . این شرایط می تواند به مشمولین کمک کنند تا خدمت سربازی خود را بخرند .
برای خرید خدمت سربازی قوانین بسیاری وجود دارد . برای این کار مشمولین باید با این قوانین آشنا باشند . مهم ترین شروط برای خرید خدمت سربازی در ادامه آمده است . آن ها را با دقت بخوانید .
بیشتر بخوانید: مشاوره آنلاین و تلفنی نظام وظیفه
شروط اصلی خرید خدمت سربازی :
میزان تحصیلات مشمولین بر اساس آخرین گواهی تحصیلی آن ها .
مدت غیبت افراد متقاضی برای خرید خدمت سربازی .
غایب بودن مشمولین .
سرباز فراری بودن .
مشمولینی که قصد دارند خدمت وظیفه عمومی خود را بخرند باید مشمول غایب یا سرباز فراری باشند . این افراد با داشتن شرایط ویژه می توانند کارت معافیت دریافت کنند . متقاضیان خرید خدمت می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داده شده تماس گرفته و از مشاوره آنلاین استفاده کنند .
بیشتر بخوانید:آخرین جزییات اجرای طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگر
مشاوره آنلاین نظام وظیفه کسری خدمت سربازی
مشاوره آنلاین نظام وظیفه کسری خدمت سربازی برای آن دسته از افرادی است که می خواهند از کسری خدمت بهره مند شوند . کسری خدمت نیز دارای موارد گوناگونی است و به افراد با شرایط مختلف تعلق می گیرد . این کسری های خدمت شامل موارد زیر می باشند .
انواع کسری های خدمت وظیفه عمومی :
کسری خدمت بنیاد ملی نخبگان
کسری فرزندان ایثارگران و جانبازان
کسری بسیجیان
کسری خدمت مناطق دورافتاده و محروم
کسری خدمت مناطق جنگی و عملیاتی
کسری خدمت متاهلین
کسری خدمت فرزند
و سایر کسری های دیگر
برای اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مشاوره آویژه در تماس باشید . مشاورین ما همه روزه پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود . هر گونه اطلاعات درباره مسائل و اخبار نظام وظیفه را از مشاورین متخصص ما در مرکز مشاوره آویژه بخواهید .
 مشاوره آنلاین نظام وظیفه
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه مشاوره آنلاین نظام وظیفه
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۹:۱۱ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
۵٫۰
۰۲
مشاوره تلفنی نظام وظیفه یکی از راه های موثری است که مشمولین می توانند از طریق آن به تمامی اخبار و قوانین سازمان نظام وظیفه دسترسی داشته باشند . در واقع مشاوره تلفنی نظام وظیفه به متقاضیان کمک می کند تا هر چه سریع تر به سوالات خود پاسخ دهند و راه حل های درستی برای مشکلات خدمت وظیفه ی خود پیدا کنند . همانطور که می دانید مسئله ی خدمت سربازی نظام وظیفه یکی از بزرگ ترین دغدغه های جوانان امروزی است . زیرا جوانان باید در حساس ترین سال های سرنوشت ساز زندگی خود به خدمت سربازی رفته و ۲ سال از خانه و خانواده خود دور باشند . از این حیث گذراندن خدمت سربازی برای جوانان امروزی بسیار دشوار است . از طرف دیگر مشکل تحصیل برایشان پیش خواهد آمد .
مشاوره تلفنی نظام وظیفه
جوانان در سن مشمولیت دغدغه ی ادامه تحصیل را نیز دارند . زیرا یا باید تحصیل را انتخاب کرده و در دانشگاه قبول شوند . تا بتوانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند . اگر این اتفاق نیفتد مشمولین مجبورند برای اعزام به خدمت سربازی وظیفه آماده شوند . امروزه با بهره گیری از مشاوره تلفنی نظام وظیفه ، متقاضیان می توانند از تسهیلاتی که سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا برای آن ها در نظر گرفته است اطلاع پیدا کنند . هم چنین درصد زیادی از جوانان می توانند با داشتن شرایط مناسب از این تسهیلات استفاده کرده و بهره ببرند . این تسهیلات چیست و چه کمکی به مشمولین خواهد کرد ؟
برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم دادن معافیت سربازی بزرگترین کمکی است که سازمان نظام وظیفه برای جوانان در نظر گرفته است . برای کسب اطلاعات بیشتر مشمولین می توانند مشاوره نظام وظیفه را از مرکز مشاوره آویژه بخواهند . این مرکز با ارائه بهترین خدمات مشاوره ای نظام وظیفه به مشمولین کمک می کند تا سریع تر به اهداف خود برسند .
بیشتر بخوانید:مشاوره آنلاین و تلفنی نظام وظیفه
مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه ارائه دهنده ی بهترین مشاوره تلفنی نظام وظیفه می باشد همانطور که می دانید مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه اطلاعات مفیدی در زمینه های معافیت خدمت سربازی ، کسری خدمت سربازی ، امریه های سربازی سازمان های دولتی ، انواع معافیت های موقت و سایر خدمات دیگر نظام وظیفه در اختیار عزیزان مشمول قرار می دهد برای تماس و ارتباط با مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه شما عزیزان می توانید با شماره های داده شده تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید .
امروزه بیشتر سوالات جوانان در مورد معافیت ها و کسری های خدمت است زیرا برخی از افراد شرایط استفاده از انواع معافیت های خدمت سربازی را دارند از این رو بسیاری از جوانان سعی می کنند راهی پیدا کنند تا بتوانند شرایط خود را تغییر داده و از تسهیلات سازمان نظام وظیفه عمومی استفاده کنند زیرا استفاده از کسری های خدمت راه بسیار آسان و خوبی است که متقاضیان می توانند از آن بهره بگیرند ما در ادامه این مقاله کسری های خدمت را نیز توضیح خواهیم داد هم چنین افرادی که شرایط استفاده از کسری های خدمت و معافیت های سربازی را ندارند می توانند از دیگر مزایای موجود استفاده کنند .
این مزایا می تواند شامل استفاده از امریه خدمت سربازی می باشد شاید برخی بپرسند که امریه سربازی چیست ؟ باید درپاسخ بگوییم که امریه سربازی راهی است که جوانان می توانند از طریق آن خدمت سربازی خود را در جای به غیر از پادگان بگذرانند اگر بخواهیم ساده تر توضیح دهیم باید بگوییم این افراد به جای رفتن به خدمت سربازی و گذراندن خدمت در پادگان ها می توانند به عنوان کارمند در سازمان ها و نهادهای دولتی مشغول به کار شوند .
بیشتر بخوانید: مشاوره خدمت سربازی
 مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی
مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی از بحث های داغ و پرهیجان سازمان نظام وظیفه می باشد . زیرا کابوس رفتن به خدمت سربازی تمام شده و مشمول می تواند کارت معافیت خود را دریافت کند . راه های گرفتن معافیت ها بسیار زیاد است . فقط کافی است قوانین و تبصره های معافیت وظیفه ی عمومی را بخوانید و از مشاوره تلفنی نظام وظیفه معافیت سربازی راهنمایی و کمک بگیرید . از این طریق می توانید سریع تر به نتیجه برسید .
فهرست معافیت های سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا :
معافیت پزشکی نظام وظیفه
معافیت سربازی کفالت
معافیت مددجویی ( از طریق کمیته امداد و بهزیستی )
معافیت بخشودگی سنی
معافیت تحصیلی
معافیت بنیاد امور نخبگان
معافیت غایبان و فراریان از سربازی
امروزه معافیت ها همه به نوعی پر مخاطب شده است . از این جهات سازمان وظیفه عمومی کشور قوانین را هرروزه بازبینی کرده و تغییراتی در آن اعمال می کنند .
بیشتر بخوانید:شرایط معافیت پزشکی خدمت سربازی
مشاوره تلفنی نظام وظیفه کسری خدمت برای مشمولینی است که اطلاعاتی راجع به کسری های خدمت سربازی ندارند . کسری های خدمت می تواند مدت خدمت سربازی افراد را کاهش دهد . بنابراین راه خوبی است تا افراد از ۲ سال خدمت کردن و دور بودن از خانواده راحت باشند . کسری های خدمت می تواند مشمولین را کمک کند تا مدت سربازی خود را کاهش دهند . این مدت کاهش یافته می تواند بین ۶ ماه تا یکسال و حتی بیشتر متغیر باشد . این متغیر بودن به شرایط مشمول بستگی دارد . هرچه مشمولین از شرایط بهتری برخوردار باشند می توانند از کسری خدمت بیشتری نیز استفاده کنند .
بیشتر بخوانید:مشاوره خرید خدمت سربازی نظام وظیفه
فعرست معرفی کسری های خدمت سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا :
کسری های خدمت ایثارگران ، جانبازان و آزادگان .
کسری های خدمت بسیجیان فعال .
کسری های خدمت پروژه های ویژه ی بنیاد امور نخبگان .
کسری های خدمت مشمولان متاهل بدون فرزند .
کسری های خدمت سربازی مشمولین متاهل دارای فرزند .
کسری های خدمت مناطق آسیب دیده ، محروم و بد آب و هوا .
کسری خدمت مناطق عملیاتی .
این کسری های خدمت برای همگان قابل اجراست . فقط کافی است شما عزیزان قوانین این کسری ها را از طریق مرکز مشاوره تلفنی نظام وظیفه استعلام گرفته و راهنمایی های لازم را هر چه سریع تر بدست آورید .
مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت
مشاوره تلفنی نظام وظیفه کفالت یکی از مهم ترین بخش های مشاوره می باشد . این نوع مشاوره متقاضیان را با انواع مشاوره های معافیت کفالت آشنا می سازد . زیرا اطلاعات مرتبط با معافیت کفالت سربازی بسیار گسترده است . این اطلاعات و قوانین می تواند از طریق مشاوره تلفنی به راحتی به مشمولین انتقال یابد . معافیت کفالت انواع مختلفی دارد که در اینجا آن ها را توضیح خواهیم داد .
بیشتر بخوانید:شرایط معافیت خدمت سربازی چگونه است
انواع معافیت های کفالت خدمت سربازی :
معافیت کفالت پدر ناتوان و بیمار
معافیت کفالت سربازی پدر پیر و سالخورده
 معافیت کفالت برادر صغیر بدون والدبن
معافیت کفالت سربازی خواهر
معافیت کفالت سربازی برادر بیمار
معافیت کفالت سربازی جده یا مادر پدری یا مادری
معافیت کفالت سربازی جد یا همان پدربزرگ
معافیت کفالت سربازی مادر طلاق گرفته
معافیت کفالت سربازی مادری که همسرش فوت شده است
معافیت کفالت سربازی همسر معلول
معافیت کفالت سربازی فرزند بدون مادر
معافیت کفالت سربازی تک فرزندی
مشمولین می توانند به راحتی از یکی از این معافیت های کفالت استفاده کنند . فقط کافی است از شرایط اولیه و مهم این نوع معافیت برخوردار باشند . بر اساس آخرین و به روز ترین اخبار و قوانین معافیت کفالت ، شروط اصلی این معافیت سربازی به شرح زیر می باشد :
غیبت نداشتن یکی از مهم ترین شرط های بهره مندی از معافیت کفالت سربازی است .
به موقع اقدام کردن برای این نوع معافیت بسیار مهم است . یعنی مشمول باید زمانی که به سن مشمولیت رسید برای گرفتن معافیت اقدام کند .
مشمول هم چنین باید تنها سرپرست و نگهدارنده کفیل خود باشد تا بتواند از مزایای معافیت کفالت استفاده کند .
 مشاوره تلفنی نظام وظیفه
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی نظام وظیفه
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۸:۰۲ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان توسط شرکت شهرک های صنعتی اردکان زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان یزد تاسیس شده و در در اردکان – میدان چادرملو- ابتدای بلوار احمدآباد- روبروی بوستان نشاط وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ همدان
 لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی مهر ماه
کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتی
کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
کاردانی فنی برق – برق صنعتی
کاردانی فنی الکترونیک صنعتی
کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای آیت اله خامنه ای یزد ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی بهمن ماه
کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتی
کاردانی فنی متالورژی – ریخته گری
کاردانی فنی برق – برق صنعتی
کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی ابزار دقیق
کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی مهر ماه
مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی
مهندسی فناوری متالورژی – ذوب فلزات
مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق
مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان یزد ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان ورودی بهمن ماه
مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی
مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان نیز ۱۷۶ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
دانشگاه علمی کاربری شرکت شهرک های صنعتی اردکان در استان یزد و در اردکان – میدان چادرملو- ابتدای بلوار احمدآباد- روبروی بوستان نشاط واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۲۲۷۴۰۳۰ میباشد.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
کلاس ها عصرها و روزهای جمعه برگزار می گردد.
وسیله ایاب و ذهاب : دارد
سلف سرویس : ندارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی تربیت بدنی استان همدان
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به شرکت شهرک های صنعتی اردکان ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت شهرک های صنعتی اردکان
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۲:۱۶ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد

به نقل از مرکز مشاوره آویژه:|
دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف این دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشارکت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرایی دولتی و غیردولتی در امر تربیت نیروی انسانی کارآفرین، ماهر و متخصص مورد نیاز کشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم در یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فراگرفته و با آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ثبت نام کنند.
دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد توسط مجتمع کاشی میبد زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان یزد تاسیس شده و در در میبد – کیلومتر ۱۴ جاده یزد-میبد، مجتمع کاشی میبد وافع است.
نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا میشود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.
همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری نهاوند
 لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس میزان علاقمندی به رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.
افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اوا وارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.
بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد میبایست از گروه و کد زیرگروه آموزشی، رشته های تحصیلی و دیپلم های مرتبط دارای اولویت پذیرش، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، و نیز جنسیت پذیرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی، لیست رشته ها و کد اشتغال علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد با ما همراه باشید.
بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی مهر ماه
کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی
کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید
کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)تفت ورودی مهر ماه
لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی بهمن ماه
کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی مهر ماه
مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)
بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی شهرستان میبد ورودی مهر ماه
لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد ورودی بهمن ماه
مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی
کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
کارشناسی حرفه ای ایمنی، سلامت و محیط زیست صنایع (HSE)
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر
کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد نیز ۱۷۶ است.
بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان یزد
شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
دانشگاه علمی کاربری مجتمع کاشی میبد در استان یزد و در میبد – کیلومتر ۱۴ جاده یزد-میبد، مجتمع کاشی میبد واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه ۰۳۵-۳۲۳۷۲۰۴۳ میباشد.
بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی
شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
۱- به اسکان دانشجویان غیربومی کمک م یشود. ۲- کلاس های پذیرفت هشدگان شاغل ترجیحا در نوبت عصر برگزار می گردد.
وسیله ایاب و ذهاب : دارد
سلف سرویس : دارد
خوابگاه : ندارد
بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی هلال احمر استان یزد
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد مراجعه نمایند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی
شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران. تبصره: در صورتی که داوطلب قبلا با نظام جمهوری اسلامی عناد داشته، باید تغییر نظر او احراز شود.
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
نداشتن فساد اخلاقی
شهرت نداشتن به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
داشتن سایر شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.
مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)
کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به مجتمع کاشی میبد ارایه نمایند.
فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مشاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه مشاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند.
آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مشاغل.
گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.
برای مشاوره در زمینه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع کاشی میبد
از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت
در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 
حتی ایام تعطیلمنبع: سایت مشاوره تلفنی روانشناسی و تحصیلی آویژهمشاوره تحصیلی و نظام وظیفه تلفنی

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۰:۵۵ توسط:آویژه موضوع: نظرات (0)